Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°11°
14 czerwca 2019

Pijany bezdomny dobijał się do mieszkania

Pijany bezdomny dobijał się do mieszkania
fot. Policja.pl

Lokatorkę mieszkającą przy ulicy Pomorskiej spotkała w środę niemiła niespodzianka. Do jej drzwi dobijał się bezdomny, na dodatek kompletnie pijany.

- W środę po godzinie 19:00 do Komendy Miejskiej Policji dotarło zgłoszenie, że do jednego z mieszkań dobija się nieznany mężczyzna. Usiłował wejść do lokalu, uszkadzając zamek w drzwiach. W końcu zasnął pod drzwiami. Kobieta zamieszkująca pod tym adresem zdecydowała się wezwać policjantów - informuje mł. asp Halina Semik z KMP Jastrzębie.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że mężczyzna był bezdomnym i sądził, że znajduje się pod drzwiami swojego znajomego. Policjanci stwierdzili, że miał 4 promile alkoholu w organizmie i w obawie o jego zdrowie przewieźli go do szpitala.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na klatce schodowej? Pożar na klatce schodowej?

86-latka wezwała w nocy na pomoc policjantów 86-latka wezwała w nocy na pomoc policjantów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Emeryt16.06.2019 8:24

Tak zwanemu bezdomnemu,łopata i miotła do ręki i momentalnie ich liczba zmaleje.Co to znaczy bezdomny! takiego czegoś nie ma on ma rodzinę nieraz i dzieci ale g.......dłonie wykręca od pracy więc mamy to co mamy plagę łażących meneli.

Tpw14.06.2019 23:34

Do znafca temató: jak bezdomny pijany ma zostać i nie wychodzić z domu?

Luna14.06.2019 13:26

W trosce o jego zdrowie...k....a mi odmówiono planowego zabiegu w szpitalu.
Skąd ściągną teraz ubezpieczenie?był chociaż w PUPie ubezpieczony??
Ale chyba nie bo tacy alkoholicy z wyglądu zapachu i stanu umysłu nie są gotowi do podjęcia zatrudnienia...a pani w pup to takie jak najszybciej chce odfajkować.

Gość14.06.2019 12:35

Do szpitala?A gdzie izba wytrzezwien?

Leszek14.06.2019 11:07

Zrobimy sobie wychodek koło banku PKO pod wielką choinką smród w koło .

Znafca temató14.06.2019 10:52

Raz kiedyś czasem często taki jeden za mną łaził i zwracał się do mnie nawet per kierowniku, żebym mu dorzucił do chleba. Akurat ze sklepu wracałem to mu wręczyłem pół bochenka. Jakby mógł to by mnie za to chyba pobił.

Radio Teheran14.06.2019 10:26

@GośćDziś o 8:51
"50 groszy,"

Na kieliszek chleba.

Pokaż wszystkie opinie (10)