Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
17 czerwca 2019

Zaklinował się w samochodzie ze strachu przed policjantem

Zaklinował się w samochodzie ze strachu przed policjantem
fot. KMP Jastrzębie

Policjant - wywiadowca z zatrzymał po służbie nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna, za wszelką cenę, próbował zmieścić się w swoim seicento pomiędzy deską rozdzielczą, a przednim siedzeniem pasażera.

Policjant zespołu wywiadowczego, jadąc ulicą Cieszyńską, ok. godz. 20:30, zauważył kierującego, który próbował wyjechać z zatoczki autobusowej.  Asp. Marek Molenda zawrócił swoim samochodem, wysiadł i podszedł do fiata seicento. Policjant złapał za klamkę, otworzył drzwi, przedstawiał się i powiedział, że jest policjantem.

- Od kierującego była wyczuwalna woń alkoholu, mężczyzna nie chciał rozmawiać, był wulgarny wobec stróża prawa, nie chciał wyjść z samochodu. Policjant przytrzymał go i zadzwonił po wsparcie. Jastrzębianin przesunął się, na miejsce pasażera i chciał schować się w taki sposób, aby policjant nie mógł go zatrzymać. Gdy na miejsce dotarł ruch drogowy, kierujący widząc, że z ucieczki nici, zaczął symulować utratę przytomności. Mundurowi wezwali na miejsce służby medyczne, jednakże na widok ratowników 68-latek natychmiast odzyskał świadomość. Mężczyzna wydmuchał ponad 2 promile alkoholu. Jastrzębianinowi zostało zatrzymane prawo jazdy, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za kierowanie pojazdem po alkoholu grozi mu kara do 2 lat więzienia informuje mł.asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jechał pod prąd. Wpadł na mundurowych Jechał pod prąd. Wpadł na mundurowych

Kobieta o mało nie została przejechana Kobieta o mało nie została przejechana

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gurnik pszodowy z Zofiufki17.06.2019 9:36

Poznajem te dópsko. Tosz to Cheniek.

Gość17.06.2019 8:31

Lol. Fajne zdjęcie.