Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°19°
17 czerwca 2019

Zaklinował się w samochodzie ze strachu przed policjantem

Zaklinował się w samochodzie ze strachu przed policjantem
fot. KMP Jastrzębie

Policjant - wywiadowca z zatrzymał po służbie nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna, za wszelką cenę, próbował zmieścić się w swoim seicento pomiędzy deską rozdzielczą, a przednim siedzeniem pasażera.

Policjant zespołu wywiadowczego, jadąc ulicą Cieszyńską, ok. godz. 20:30, zauważył kierującego, który próbował wyjechać z zatoczki autobusowej.  Asp. Marek Molenda zawrócił swoim samochodem, wysiadł i podszedł do fiata seicento. Policjant złapał za klamkę, otworzył drzwi, przedstawiał się i powiedział, że jest policjantem.

- Od kierującego była wyczuwalna woń alkoholu, mężczyzna nie chciał rozmawiać, był wulgarny wobec stróża prawa, nie chciał wyjść z samochodu. Policjant przytrzymał go i zadzwonił po wsparcie. Jastrzębianin przesunął się, na miejsce pasażera i chciał schować się w taki sposób, aby policjant nie mógł go zatrzymać. Gdy na miejsce dotarł ruch drogowy, kierujący widząc, że z ucieczki nici, zaczął symulować utratę przytomności. Mundurowi wezwali na miejsce służby medyczne, jednakże na widok ratowników 68-latek natychmiast odzyskał świadomość. Mężczyzna wydmuchał ponad 2 promile alkoholu. Jastrzębianinowi zostało zatrzymane prawo jazdy, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za kierowanie pojazdem po alkoholu grozi mu kara do 2 lat więzienia informuje mł.asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Weekend pod wzmożonym nadzorem Weekend pod wzmożonym nadzorem

Jeśli nie przepuścisz pieszego...  mandat Jeśli nie przepuścisz pieszego... mandat

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gurnik pszodowy z Zofiufki17.06.2019 9:36

Poznajem te dópsko. Tosz to Cheniek.

Gość17.06.2019 8:31

Lol. Fajne zdjęcie.