Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°
19 czerwca 2019

Będą skakać na osiedlu

Będą skakać na osiedlu
fot. UM Jastrzębie

Projekt pod taką nazwą został wybrany w ramach ostatniego już w tym roku zebrania mieszkańców – tym razem osiedla Morcinka, podczas którego decydowano o środkach z Budżetu Obywatelskiego na rok 2020.

Zadanie polegać będzie na rozbudowie placu przy ulicy Katowickiej i zakupie oraz montażu ośmiu trampolin ziemnych, w tym jednej dla osób z niepełnosprawnościami. Koszt realizacji projektu oszacowano na 63 tys. zł (mieszkańcy mieli do dyspozycji 65 383 zł). W zebraniu wzięły udział 24 osoby. Na wyżej wymieniony projekt oddano 19 głosów.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wakacje w Strefie Centrum dla bezdomnych Wakacje w Strefie Centrum dla bezdomnych

Zagraniczna gra w Jastrzębiu Zagraniczna gra w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
Ameba umysłowa21.06.2019 6:32

Bo jakby taką osiedlową trampolinę ustawić gdzieś w pobliżu siedziby jakiegoś banku, następnie wskoczyć na nią i dobrze się odbić, to mógłby się udać z powodzeniem skok na bank.

Czytała Krystyna Czubówna

Gość20.06.2019 22:48

Bez komentarza brak slow

wielkoposzczanin20.06.2019 18:14

Na wielkopolskiej to skaczą bez trampoliny

Gość19.06.2019 19:21

Są wychodki którejś generacji, samoczyszczące, można zrobić kloca i samo posprząta. Postawcie dwa takie. Wszyscy będą szczęśliwi. Tylko chęci brak. Zróbcie to dla obywateli. Pani prezydent nie powinny takie rzeczy obchodzić. Ruszcie glowami w UM.

Leszek19.06.2019 12:35

Proponuję wychodek dla bezdomnych żeby mieli się gdzie się załatwiać a nie jak zwierzęta pod drzewami za krzakami.
Koło banku PKO tak śmierdzi że nie da się przejść.

Mario19.06.2019 12:06

Ha ale jaja ludzie chca skakać do góry jak kangury.

Arnoldek19.06.2019 11:05

A plac zabaw obok przedszkola to jedna huśtawka ślizgawka piaskownica,karuzela i dwie żyrafy. Plac zabaw na którym nonstop jest masa dzieci ! Plac zabaw dla dzieci z 7 bloków jak nie więcej. Co chwilę coś zabierają i nigdy nie wraca. Brawo Panie Mosoń!!!

Pokaż wszystkie opinie (12)