Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
21 czerwca 2019

Uderzyła w samochód i uciekła

Uderzyła w samochód i uciekła
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci drogówki wyjaśniali wczoraj przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło w Jastrzębiu-Zdroju na ulicy Podhalańskiej. Mundurowi na miejscu, zastali uszkodzony pojazd, a sprawczyni odjechała z miejsca zdarzenia, ale dzięki świadkowi i szybkiej reakcji policjantów udało się wyjaśnić, dlaczego kierująca uciekła z miejsca kolizji.

We wtorek około godziny 19.55 policjanci wydziału ruchu drogowego, udali się na parking przy ulicy Podhalańskiej, gdzie zastano uszkodzony pojazd seat i mężczyznę, który widział, jak kobieta, wyjeżdżając z parkingu osobówką, uderzyła w zaparkowany pojazd, po czym zatrzymała się, zobaczyła, co się stało, i odjechała z tego miejsca.

-  Świadek wołał za kierującą, niestety się, nie zatrzymała. Policjanci w trakcie wykonywania czynności ustalili miejsce, gdzie może przebywać kobieta. Pojechali pod ustalony adres, kobieta była bardzo zdziwiona, gdy po otwarciu drzwi zobaczyła mundurowych. Przyznała się, że była dziś w sklepie, ponieważ robiła zakupy, ale wyjeżdżając, z parkingu, nie poczuła, że uderzyła w jakiś pojazd. W trakcie rozmowy 57-latka powiedziała, że gdy jechała, pojazdem była, trzeźwa, jednakże po przyjeździe do domu wypiła alkohol. Wynik wykazał ponad 2,5 promila. Jastrzębianka, widząc wynik badania, przyznała się, że od prawie półtora roku codziennie wieczorem pije alkohol. Stróże prawa wykonali dalsze czynności z jastrzębianką, które wykażą, czy kierująca w momencie zdarzenia była nietrzeźwa. Za jazdę po alkoholu grozi kara do 2 lat więzienia - Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Podpadli policjantom,  bo byli pijani Podpadli policjantom, bo byli pijani

Kradł będąc owinięty w bandaże od szyi po pas Kradł będąc owinięty w bandaże od szyi po pas

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Halszka21.06.2019 17:40

Coś wam się nie udało. Ta pani to zaciekły wyborca PiSu.

Radio Teheran21.06.2019 15:17

"Typowe kodziarsko-lewackie zachowanie."

Raczej podobne do Pani Premier z Brzeszcz.

do Leonardo21.06.2019 13:57

Dobre. I jeszcze pewnie uciekała w koszulce z napisem "KON-STY-TUCJA" i z białą różą w ręku.

Leonardo21.06.2019 13:17

Typowe kodziarsko-lewackie zachowanie.

stres zabija21.06.2019 12:50

Kolejna kobieta pijąca na co dzień. Ludzie piją notorycznie aby zabić stres. A podobno jest nam tak wspaniale, że lepiej nam będzie tylko po śmierci.

Gość21.06.2019 12:15

Alkozagadka!

Gość21.06.2019 10:46

Co w tym dziwnego, skoro będąc żona górnika nie przewyższała wcale jego IQ? Coś jak ameba umysłowa.

Tłumaczenie co najmniej jak sprawców kolizji i wypadków drogowych, którzy nastepnie się oddalili, niejednokrotnie zostawiając na miejscu zdarzenia swój pojazd.

Potem przyłapani po spożyciu tłumaczą się, że uciekli z szoku, ale byli trzeźwi. Napili się potem, by odstresować

Pokaż wszystkie opinie (8)