Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°13°
25 czerwca 2019

Dziewczynka mogła wylecieć przez okno

Dziewczynka mogła wylecieć przez okno

W niedzielę policjanci zobaczyli, że na parapecie jednego z mieszkań siedzi kilkuletnia dziewczynka.  Kiedy funkcjonariusze weszli do mieszkania okazało się, że jej opiekunowie spali.

- Funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie – z jednego z okien mieszkania w bloku wychylała się mała dziewczynka. By zapobiec urazom dziecka przy jego ewentualnym upadku, strażacy rozłożyli pod oknem skokochron. Policjanci w tym czasie poszli do mieszkania. Mimo pukania, nikt nie otworzył im drzwi. Podjęto decyzję o wejściu do środka przez otwarte okno. Strażak, który dostał się na drugie piętro za pomocą specjalistycznego sprzętu, zdjął dziewczynkę z okna. Okazało się, że w mieszkaniu byli zarówno rodzice, jak i dziadek 3-latki oraz jej niespełna roczna siostra. Opiekunowie dzieci spali. Wszystko wskazuje na to, że dziewczynka sama otworzyła okno i wydostała się na zewnątrz – informuje Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności sprawy.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wandale niszczą miasto. Zareaguj, zaalarmuj służby Wandale niszczą miasto. Zareaguj, zaalarmuj służby

Niedoszły samobójca wezwał policję, aby...  obudziła kolegów po imprezie Niedoszły samobójca wezwał policję, aby... obudziła kolegów po imprezie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość28.06.2019 0:16

Te qrwy sie doczepią i nie bedzie końca.

Podatnik25.06.2019 14:10

Zapewne Ci policjanci poinformowali odpowiednie organy o takim zdarzeniu i rodzice będą się tłumaczyć ze swojego zaniedbania.

Gość25.06.2019 9:01

No i co z tego?

Zapewne panowie policjanci pogrozili palcem i powiedzieli, że jeśli znowu to nastapi, to znowu pojawi się straż.