Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
25 czerwca 2019

Dziewczynka mogła wylecieć przez okno

Dziewczynka mogła wylecieć przez okno

W niedzielę policjanci zobaczyli, że na parapecie jednego z mieszkań siedzi kilkuletnia dziewczynka.  Kiedy funkcjonariusze weszli do mieszkania okazało się, że jej opiekunowie spali.

- Funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie – z jednego z okien mieszkania w bloku wychylała się mała dziewczynka. By zapobiec urazom dziecka przy jego ewentualnym upadku, strażacy rozłożyli pod oknem skokochron. Policjanci w tym czasie poszli do mieszkania. Mimo pukania, nikt nie otworzył im drzwi. Podjęto decyzję o wejściu do środka przez otwarte okno. Strażak, który dostał się na drugie piętro za pomocą specjalistycznego sprzętu, zdjął dziewczynkę z okna. Okazało się, że w mieszkaniu byli zarówno rodzice, jak i dziadek 3-latki oraz jej niespełna roczna siostra. Opiekunowie dzieci spali. Wszystko wskazuje na to, że dziewczynka sama otworzyła okno i wydostała się na zewnątrz – informuje Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności sprawy.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zapalenie metanu w kopalni JSW. Ranni górnicy Zapalenie metanu w kopalni JSW. Ranni górnicy

Czołówka na granicy Jastrzębia i Gołkowic Czołówka na granicy Jastrzębia i Gołkowic

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość28.06.2019 0:16

Te qrwy sie doczepią i nie bedzie końca.

Podatnik25.06.2019 14:10

Zapewne Ci policjanci poinformowali odpowiednie organy o takim zdarzeniu i rodzice będą się tłumaczyć ze swojego zaniedbania.

Gość25.06.2019 9:01

No i co z tego?

Zapewne panowie policjanci pogrozili palcem i powiedzieli, że jeśli znowu to nastapi, to znowu pojawi się straż.