Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°13°
Poseł Gadowski Sprawozdanie
25 czerwca 2019

Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami

Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci zatrzymali do kontroli samochód gdyż zauważyli, że osoby znajdujące się w nim nerwowo się zachowują. Okazało się, że kierowca jest poszukiwany i na dodatek posiada przy sobie narkotyki.

W niedzielę, około godz.17:30, policjanci prewencji zatrzymali na ulicy Harcerskiej do kontroli samochód osobowy, gdyż zauważyli, iż osoby, które znajdowały się w pojeździe, dziwnie się zachowywały. Z uwagi na pobudzone zachowanie kierowcy, dokonano kontroli pojazdu i podręcznego bagażu pod kątem przewożenia substancji zabronionych.

- Intuicja nie zawiodła policjantów, pobudzone zachowanie nie wzięło się znikąd. W jednorazowym opakowaniu na obiad ujawniono substancje zabronione THC w ilości 0,53 grama. W trakcie wykonywanych czynności przez policjantów okazało się, że jedna z pasażerek jest poszukiwana przez Sąd Rejonowy, Wydział Rodzinny i Nieletnich w Jastrzębiu-Zdroju. W samochodzie znajdował się także 29-letni mężczyzna i 51-letnia kobieta, matka poszukiwanej. 18-latka została przewieziona do Policyjnej Izby Dziecka z Bielsku-Białej a 36-letni jastrzębianin zatrzymany za posiadanie narkotyków - mówi Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wandale niszczą miasto. Zareaguj, zaalarmuj służby Wandale niszczą miasto. Zareaguj, zaalarmuj służby

Niedoszły samobójca wezwał policję, aby...  obudziła kolegów po imprezie Niedoszły samobójca wezwał policję, aby... obudziła kolegów po imprezie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Jonasz25.06.2019 22:30

Taka gorąca 18-stke to bym z ramion nie wypuścił. A można od 16 roku już przecież.

Znawca25.06.2019 20:11

Bo ona była tam umieszczona wcześniej i takie osoby dłużej są traktowane jako nieletnie. Trochę zgłębić temat nie boli...

Agnieszka25.06.2019 17:44

Dlaczego 18 latka przewieziona do izby dziecka przecież to dorosła osoba! Pełnoletnia !

Adi25.06.2019 10:25

Ciekawa ekipa. Nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać.

Gość25.06.2019 9:38

Ci nasi policjanci to mają nosa.......

Tpw25.06.2019 9:22

0,54 g ;). Gdzie jeszce za taka ilość grozi komuś wiezienie? Iran, Afganista, Korea Północna?

Olo25.06.2019 7:13

Ciężka gangsterka. El chapo wpadl

Pokaż wszystkie opinie (8)