Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
25 czerwca 2019

Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami

Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci zatrzymali do kontroli samochód gdyż zauważyli, że osoby znajdujące się w nim nerwowo się zachowują. Okazało się, że kierowca jest poszukiwany i na dodatek posiada przy sobie narkotyki.

W niedzielę, około godz.17:30, policjanci prewencji zatrzymali na ulicy Harcerskiej do kontroli samochód osobowy, gdyż zauważyli, iż osoby, które znajdowały się w pojeździe, dziwnie się zachowywały. Z uwagi na pobudzone zachowanie kierowcy, dokonano kontroli pojazdu i podręcznego bagażu pod kątem przewożenia substancji zabronionych.

- Intuicja nie zawiodła policjantów, pobudzone zachowanie nie wzięło się znikąd. W jednorazowym opakowaniu na obiad ujawniono substancje zabronione THC w ilości 0,53 grama. W trakcie wykonywanych czynności przez policjantów okazało się, że jedna z pasażerek jest poszukiwana przez Sąd Rejonowy, Wydział Rodzinny i Nieletnich w Jastrzębiu-Zdroju. W samochodzie znajdował się także 29-letni mężczyzna i 51-letnia kobieta, matka poszukiwanej. 18-latka została przewieziona do Policyjnej Izby Dziecka z Bielsku-Białej a 36-letni jastrzębianin zatrzymany za posiadanie narkotyków - mówi Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Podpadli policjantom,  bo byli pijani Podpadli policjantom, bo byli pijani

Wpadli z narkotykami w samochodzie Wpadli z narkotykami w samochodzie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Jonasz25.06.2019 22:30

Taka gorąca 18-stke to bym z ramion nie wypuścił. A można od 16 roku już przecież.

Znawca25.06.2019 20:11

Bo ona była tam umieszczona wcześniej i takie osoby dłużej są traktowane jako nieletnie. Trochę zgłębić temat nie boli...

Agnieszka25.06.2019 17:44

Dlaczego 18 latka przewieziona do izby dziecka przecież to dorosła osoba! Pełnoletnia !

Adi25.06.2019 10:25

Ciekawa ekipa. Nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać.

Gość25.06.2019 9:38

Ci nasi policjanci to mają nosa.......

Tpw25.06.2019 9:22

0,54 g ;). Gdzie jeszce za taka ilość grozi komuś wiezienie? Iran, Afganista, Korea Północna?

Olo25.06.2019 7:13

Ciężka gangsterka. El chapo wpadl

Pokaż wszystkie opinie (8)