Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°13°
26 czerwca 2019

10-latek uciekł z domu. Znaleziono go na basenie

10-latek uciekł z domu. Znaleziono go na basenie
fot. Adam Łukasik

10-latek obraził się na matkę i postanowił uciec  Nie spodobało mu się, że otrzymał od niej karę za zbyt późny powrót do domu. Policjanci odnaleźli go na basenie.

W poniedziałek do tutejszej komendy zgłosiła się kobieta, która zawiadomiła o zaginięciu 10-letniego syna. Policjanci ustalili, iż chłopiec w dniu 20 czerwca wrócił do domu po godzinie 22.30, za co dostał od mamy karę, zakaz wychodzenia z domu i korzystania z telefonu komórkowego.

- W dniu 21 czerwca chłopiec wyszedł z domu przez okno bez pozwolenia i udał się do taty. 38-letni ojciec natychmiast po przyjściu do niego syna powiadomił o tym swoją byłą żonę. 10-latek przebywał u taty do 24 czerwca do godziny 6.00 rano. Mężczyzna powiadomił 29-latkę, iż syn zabrał mu 100 złotych bez jego zgody i wyszedł, mówiąc, że wraca do domu. Z tego, co pamięta, to miał w planach pójść na basen. Policjanci w trakcie poszukiwań, podjęli szereg czynności zmierzających do odnalezienia chłopca, sprawdzali wiele miejsc, gdzie może przebywać, ostatecznie potwierdziła się wersja taty i chłopiec znalazł się na basenie. 10-latek cały i zdrowy wrócił do domu - mówi Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wandale niszczą miasto. Zareaguj, zaalarmuj służby Wandale niszczą miasto. Zareaguj, zaalarmuj służby

Niedoszły samobójca wezwał policję, aby...  obudziła kolegów po imprezie Niedoszły samobójca wezwał policję, aby... obudziła kolegów po imprezie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
Dziewica z dzielnicy Moszczenica27.06.2019 8:44

@....................???? Nie z konkubentem, ale ze swoim partnerem życiowym. To takie modne ostatnio określenie ;-)

Aaa 26.06.2019 22:56

Masakra widzę że tu piszą sami idealni rodzice najpierw oceńcie siebie i wasze dzieci śmiem wątpić czy wy jesteście tacy idealni najlepiej ocenić kogoś nie siebie

!!!!!26.06.2019 22:15

Over ! Wstydziła byś się sama problemy synem miałaś uciekał ci co chwilę a teraz co komentujesz brawo dla ciebie . Niech każdy patrzy na swoje dziecko tyle w temacie !!!!!!!!!!

Over 26.06.2019 18:20

A dzisiaj mamusia opala się nad wodą a chłopak siedzi w domu. Dziwicie się dlaczego zwial na basen?

Gość26.06.2019 15:55

bla bla bla....

Tata26.06.2019 13:08

Ojciec dziecka siedział więzieniu i nie wychowywał dzieci :-)

Gość26.06.2019 12:53

A ojciec dziecka to co, wajs? Niech się zajmie wychowywaniem syna

Pokaż wszystkie opinie (21)