Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
26 czerwca 2019

10-latek uciekł z domu. Znaleziono go na basenie

10-latek uciekł z domu. Znaleziono go na basenie
fot. Adam Łukasik

10-latek obraził się na matkę i postanowił uciec  Nie spodobało mu się, że otrzymał od niej karę za zbyt późny powrót do domu. Policjanci odnaleźli go na basenie.

W poniedziałek do tutejszej komendy zgłosiła się kobieta, która zawiadomiła o zaginięciu 10-letniego syna. Policjanci ustalili, iż chłopiec w dniu 20 czerwca wrócił do domu po godzinie 22.30, za co dostał od mamy karę, zakaz wychodzenia z domu i korzystania z telefonu komórkowego.

- W dniu 21 czerwca chłopiec wyszedł z domu przez okno bez pozwolenia i udał się do taty. 38-letni ojciec natychmiast po przyjściu do niego syna powiadomił o tym swoją byłą żonę. 10-latek przebywał u taty do 24 czerwca do godziny 6.00 rano. Mężczyzna powiadomił 29-latkę, iż syn zabrał mu 100 złotych bez jego zgody i wyszedł, mówiąc, że wraca do domu. Z tego, co pamięta, to miał w planach pójść na basen. Policjanci w trakcie poszukiwań, podjęli szereg czynności zmierzających do odnalezienia chłopca, sprawdzali wiele miejsc, gdzie może przebywać, ostatecznie potwierdziła się wersja taty i chłopiec znalazł się na basenie. 10-latek cały i zdrowy wrócił do domu - mówi Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Podpadli policjantom,  bo byli pijani Podpadli policjantom, bo byli pijani

Wpadli z narkotykami w samochodzie Wpadli z narkotykami w samochodzie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
Dziewica z dzielnicy Moszczenica27.06.2019 8:44

@....................???? Nie z konkubentem, ale ze swoim partnerem życiowym. To takie modne ostatnio określenie ;-)

Aaa 26.06.2019 22:56

Masakra widzę że tu piszą sami idealni rodzice najpierw oceńcie siebie i wasze dzieci śmiem wątpić czy wy jesteście tacy idealni najlepiej ocenić kogoś nie siebie

!!!!!26.06.2019 22:15

Over ! Wstydziła byś się sama problemy synem miałaś uciekał ci co chwilę a teraz co komentujesz brawo dla ciebie . Niech każdy patrzy na swoje dziecko tyle w temacie !!!!!!!!!!

Over 26.06.2019 18:20

A dzisiaj mamusia opala się nad wodą a chłopak siedzi w domu. Dziwicie się dlaczego zwial na basen?

Gość26.06.2019 15:55

bla bla bla....

Tata26.06.2019 13:08

Ojciec dziecka siedział więzieniu i nie wychowywał dzieci :-)

Gość26.06.2019 12:53

A ojciec dziecka to co, wajs? Niech się zajmie wychowywaniem syna

Pokaż wszystkie opinie (21)