Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°
Konferencja
26 czerwca 2019

Policjanci ścigali 37-latka. Miał przy sobie 1,55g narkotyków

Policjanci ścigali 37-latka. Miał przy sobie 1,55g narkotyków
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Na widok policjantów 37-letni mężczyzna zaczął uciekać. Spożywał alkohol w miejscu publicznym, ale nie tylko to było powodem zdenerwowania jastrzębianina. W efekcie trafił za kraty.

W poniedziałek podczas patrolu ulicy Podhalańskiej policjanci  zauważyli mężczyznę spożywającego alkohol, który na ich widok zaczął uciekać. Mundurowi nabrali podejrzenia, że  powodem ucieczki nie jest tylko picie trunku i rozpoczęli pościg.

- Po zatrzymaniu jastrzębianina okazało się, że intuicja stróżów prawa była trafna. 37-latek okazał się, nie tylko osobą poszukiwaną, ale także mającą przy sobie substancję zabronioną -  katynon w ilości 1,55 grama. Mężczyzna był bardzo zdziwiony, że prawo zabrania posiadania przy sobie środków narkotycznych na własne potrzeby. Został zatrzymany celem odbycia kary, a za posiadanie narkotyków czeka go następny wyrok sądu - mówi Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Za posiadanie woreczka z narkotykami trafił do aresztu Za posiadanie woreczka z narkotykami trafił do aresztu

 Mieszkaniec "Manhattanu" doniósł sam na siebie. Trafił do więzienia Mieszkaniec "Manhattanu" doniósł sam na siebie. Trafił do więzienia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Dziewica z dzielnicy Moszczenica27.06.2019 8:42

@Trzeba niszczyć zło

Ale ty się żalisz, czy chwalisz?

Gość26.06.2019 15:56

pewnie alimenciarz jakiś

Trzeba niszczyć zło26.06.2019 15:50

Jest coraz gorzej. Zwykłe prostactwo podnosi głowy i chce rządzić. Każde niestosowne zachowanie trzeba tępić. Albo jesteśmy społeczeństwem, albo stadem wzajemnie się niszczącym. Dobra, wzajemnej pomocy, kultury nie da się przywrócić tylko tłumaczeniem tym, którzy nie posiadają sprawnego rozumu. Róbta co chceta, ale z szacunkiem do innych. Na tym polega to hasło, którego niektórzy, niezbyt rozgarnięci nie rozumieją. To my sami mamy panować nad sobą, a nie ktoś, kto musi na nierozumnych wymusić dobre zachowanie.

liniowy26.06.2019 10:17

Śmieci ludzkie trza tępić... konsekwentnie i na długo.

Gość26.06.2019 9:38

Ciekawe jak nazywa się ta mafia, którą rządzi Jastrzębie?

Gość26.06.2019 9:09

Niesamowita akcja

Rain26.06.2019 7:28

Co na to rzecznik praw obywatelskich

Pokaż wszystkie opinie (8)