Biznes na okrągło

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
27 czerwca 2019

Znalazł dopalacze na ulicy i zażył. Mógł umrzeć

Znalazł dopalacze na ulicy i zażył. Mógł umrzeć
fot. pixabay

Mężczyzna znalazł na alei Piłsudskiego woreczek z dopalaczami i postanowił wypróbować ich działanie. Gdyby nie szybka pomoc, finał tej historii mógł być tragiczny.

W poniedziałek,  jastrzębscy policjanci zostali powiadomieni przez pracownika szpitala, że zespół pogotowia ratunkowego przywiózł na izbę przyjęć mężczyznę z objawami po zażyciu tak zwanych „dopalaczy". Lekarz na miejscu przekazał, iż pacjent posiada zaburzenia rytmu serca i zalecana jest obserwacja, odtrutka na opioidy, płynoterapia, kompleksowe badanie krwi i toksykologie.

- Mężczyzna był przytomny, choć kontakt z nim był trudny. 33-latek powiedział, że spacerując, z żoną aleją Piłsudskiego zauważył, leżący na chodniku mały foliowy woreczek, wewnątrz znajdował się biały proszek wyglądem i granulatem przypominający mąkę. Podniósł ten woreczek, podejrzewając, że są to narkotyki lub dopalacze, postanowił spróbować jego działania. Nie pomyślał nawet przez chwilę o konsekwencjach, tak nieodpowiedzialnego zachowania. Od tej chwili jastrzębianin niczego nie pamięta, nie wie co się z nim później działo - relacjonuje mł. asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci przestrzegają,  że dopalacze to śmiertelne zagrożenie dla zdrowia i życia ludzkiego. Takie substancje powodują szybkie i nieodwracalne zmiany w organizmie człowieka. Nie bądźmy obojętni - reagujmy, jeśli wiemy, że ktoś po nie sięga. Jeżeli mamy wiedzę o osobach rozprowadzających dopalacze poinformujmy o tym Policję - w ten sposób możemy uratować komuś życie!

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Dzisiaj policja kontroluje samochody Uwaga! Dzisiaj policja kontroluje samochody

Policjanci przechwycili 200 działek narkotyków Policjanci przechwycili 200 działek narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Jorgi 7627.06.2019 20:30

Widać po zachowaniu normalnego inaczej,że z wiekiem rozumu nie przybyło.

Orfeusz27.06.2019 16:12

"Znalazł"-śmiech na sali hahaha

Koń27.06.2019 13:25

Znalazł coś i to zjadł.

Gość27.06.2019 11:25

Debilizm i tyle

Radio Teheran27.06.2019 11:25

Nawet jesli czlowieka uratuja, zginie w inny glupi sposob. Nie ma na takich rady.

Gość27.06.2019 8:37

LOL

Lowerboj27.06.2019 7:51

Widać Stwórca tak chciał. To się nazywa selekcja naturalna, a ingerencja w boski plany grozi Jego gniewem.

A tak poważnie, to gdyby ten inteligentny inaczej ziomal znalazł na ulicy cegłę, to też by się nią zdzielił w czerep?

Być może zawartość tego woreczka była podrzuconą zmieloną wersją pigułki gwałtu. Skoro po zażyciu niczego nie pamięta, to mniemam, że zza krzaków wyszkoczyli i dopadli go niewyżyci mieszkańcy króliczoczkich slumsów.

Pokaż wszystkie opinie (8)