Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°
27 czerwca 2019

Paczkomaty blisko Ciebie w Godowie - odbieraj przesyłki szybko i wygodnie

Paczkomaty blisko Ciebie w Godowie - odbieraj przesyłki szybko i wygodnie

Zamawiasz towary przez internet? To zrozumiałe, robi tak obecnie większość z nas.

To wygodne i tanie. Nie da się jednak ukryć, że bywa to też nieco kłopotliwe. Szczególnie jeśli musimy czekać na przybycie kuriera a mamy własne plany. Na szczęście, możemy odbierać paczki sprawniej i wygodniej. Rozwiązaniem, które nam to umożliwia są paczkomaty. To nowoczesne urządzenia, których nie brakuje również w Godowie.

Paczkomaty w Godowie - gdzie możemy odbierać paczki?

Jesteś mieszkańcem Godowa i zastanawiasz się czy możesz zamówić paczkę z dostawą do paczkomatu? Mamy dla ciebie bardzo dobrą wiadomość. W mieście tym znajduje się bowiem sporo paczkomatów znajdujących się w dogodnych, charakterystycznych punktach, do których łatwo dotrzeć. Ich pełną listę znajdziesz na stronie https://inpost.pl/paczkomaty-godow. Wśród paczkomatów, które warto wybierać wskazać należy Paczkomat GDO01M znajdujący się na ul. 1 Maja 57 tuż przy sklepie Tisław. Jeśli ta lokalizacja jest dla ciebie dogodna więcej informacji znajdziesz na stronie https://inpost.pl/paczkomat-godow-gdo01m-1-maja-paczkomaty-slaskie<.

Zalety korzystania z paczkomatów

Wiemy już o tym, że w Godowie nie brakuje paczkomatów. Czy jednak warto z nich korzystać? Ależ oczywiście. Paczkomaty mają bowiem wiele zalet. Przede wszystkim jest to elastyczność, dzięki którym możemy odebrać swoją przesyłkę kiedy będzie to dla nas dogodne - niezależnie od pory dnia i nocy oraz dnia tygodnia.

Paczkomaty opłacają się również ze względów czysto finansowych. Ten rodzaj dostawy jest bowiem jednym z najtańszych. Co więcej, paczka szybko dociera na miejsce - zazwyczaj już na drugi dzień po ich wysłaniu. Przesyłki są również odpowiednio zabezpieczone a my w każdej chwili możemy sprawdzić gdzie aktualnie się znajdują. Tym bardziej, że obecnie mamy możliwość zainstalowania darmowej aplikacji, która nie tylko pomoże nam nadać paczkę, wyśle do nas powiadomienie o jej dostarczeniu ale nawet przypomni o jej odebraniu.

Czy nadawanie i odbieranie paczek jest trudne?

To pytanie zadaje sobie wiele osób, które do tej pory nie miały styczności z paczkomatami. Na szczęście - zarówno nadawanie, jak i odbieranie paczek jest naprawdę proste. Jeśli chcesz odebrać paczkę musisz jedynie podać swój numer telefonu oraz kod odbioru, który otrzymasz w mailu lub wiadomości sms. Co ważne, paczkę musisz odebrać w przeciągu 48 godzin od jej dostarczenia - w przeciwnym razie wróci ona do nadawcy.
Nadawanie paczek również nie jest trudne. Wystarczy bowiem jedynie udać się do paczkomatu, który ma możliwość dokonywania płatności kartą. W urządzeniu wpisujesz dane swoje oraz osoby, do której dotrzeć ma przesyłka. Następnie płacisz kartą za wysyłkę, umieszczasz wysyłaną paczkę we wskazanej skrytce i gotowe.

Jak więc widzisz, korzystanie z paczkomatów ma wiele zalet i może ułatwić nam codzienność. Jeśli więc jesteś mieszkańcem Godowa, który chce wysyłać i odbierać paczki szybciej i taniej wykorzystaj dostępne w mieście paczkomaty. To naprawdę się opłaca i pozwoli ci zaoszczędzić czas.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Chcą podwyżki o 500 zł Chcą podwyżki o 500 zł

Czy będzie kolejny strajk? Zarabiają mniej niż 2 tys. zł Czy będzie kolejny strajk? Zarabiają mniej niż 2 tys. zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!