Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°13°
30 czerwca 2019

W niedzielę Jastrzębski Dzień Zwierzaka

W niedzielę Jastrzębski Dzień Zwierzaka
fot. pixabay

W niedzielę Jar Południowy będzie pełen zwierzaków i ich właścicieli, a to za sprawą Jastrzębskiego Dnia Zwierzaka. Przy okazji będzie można dowiedzieć się wiele pożytecznych rzeczy na temat swoich podopiecznych.

W programie przeodziano porady behawioralne - pokaz podstawowego posłuszeństwa, porady zoopsychologa, plac zabaw dla zwierząt, porady z zakresu psiej urody, blok zabaw rekreacyjno-sportowych dla rodzin, konkursy. Będą również  stoiska wydziałów urzędu i jednostek miasta: Miejskiego Ośrodka Kultury, Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz służb mundurowych, schroniska dla zwierząt, punkty informacyjne dotyczące rodzicielstwa zastępczego, Rodzina + 500, Karta Dużej Rodziny, Karta Seniora, Karta Rodzina 3+.

Nie zabraknie psów mundurowych z Komendy Miejskiej Policji oraz Państwowej Straży Pożarnej, które wykonają pokazy swoich umiejętności.

Impreza będzie trwała w godz. 15-19:00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice i zawodnicy GiekSy razem pomagają Kibice i zawodnicy GiekSy razem pomagają

Zbiórka karmy na rzecz schroniska dla zwierząt. Nie tylko psy Zbiórka karmy na rzecz schroniska dla zwierząt. Nie tylko psy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Gość01.07.2019 8:33

Miłość i opieka nad zwierzętami nie powinne polegać na sztucznym afiszowaniu się z tym na jakimś festynie.

Prawdziwego miłośnika poznać po jego codziennym zachowaniu się wobec swojego pupila. Chyba, że się mylę.

....30.06.2019 23:16

To pewnie będą ognie sztuczne, żeby je wystraszyć.

do oczka proroczka30.06.2019 21:18

Akurat ja jadę nad wodę to bez grila a to co zabieram w 1 stronę to puste z powrotem. Tak mnie nauczono i tak uczę swoje dzieci w przeciwieństwie do większości.
A to że ludzie po psach nie sprzątają w większości to prawda i każdy o tym wie.
Nie dalej jak wczoraj zwróciłem uwagę sąsiadce - 3 domy dalej. Wyprowadza zasrańca komuś pod płot żeby oczyścił jelita byle nie na swoim. Taka mentalność nowobogackich właścicieli kredytów frankowych.

Gość30.06.2019 20:19

Fakktycznie nasze miasto to sypialnia. Z takich podatków za kopalnie można by więcej zrobić

mysz30.06.2019 20:14

marudy

Gość30.06.2019 19:37

Dlaczego nie robi tej imprezy w wybiegu dla psów wybudowanym za 390 tysięcy zł z naszych podatków??? Nawet nie macie pojęcia jak tu śmierdzi a psów brak. Brakuje też woreczków na kupki.. Zmarnowane nasze podatki Za taka kasę patrząc na sąsiednie miasta to tamci prezydenci wybudowaliby wybiegi w każdej dzielnicy tego miasta zwanego sypialnią!!

Gość30.06.2019 18:37

Moim zdaniem takie akcje plus korowody, itd ożywiają miasto. Co prawda cała reszta jest na poziomie mocno wschodnioeuropejskim, ale lepsze to niż nic...

Pokaż wszystkie opinie (10)