Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
30 czerwca 2019

W niedzielę Jastrzębski Dzień Zwierzaka

W niedzielę Jastrzębski Dzień Zwierzaka
fot. pixabay

W niedzielę Jar Południowy będzie pełen zwierzaków i ich właścicieli, a to za sprawą Jastrzębskiego Dnia Zwierzaka. Przy okazji będzie można dowiedzieć się wiele pożytecznych rzeczy na temat swoich podopiecznych.

W programie przeodziano porady behawioralne - pokaz podstawowego posłuszeństwa, porady zoopsychologa, plac zabaw dla zwierząt, porady z zakresu psiej urody, blok zabaw rekreacyjno-sportowych dla rodzin, konkursy. Będą również  stoiska wydziałów urzędu i jednostek miasta: Miejskiego Ośrodka Kultury, Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz służb mundurowych, schroniska dla zwierząt, punkty informacyjne dotyczące rodzicielstwa zastępczego, Rodzina + 500, Karta Dużej Rodziny, Karta Seniora, Karta Rodzina 3+.

Nie zabraknie psów mundurowych z Komendy Miejskiej Policji oraz Państwowej Straży Pożarnej, które wykonają pokazy swoich umiejętności.

Impreza będzie trwała w godz. 15-19:00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębscy obrońcy zwierząt walczą o psa Jastrzębscy obrońcy zwierząt walczą o psa

Kibice i zawodnicy GiekSy razem pomagają Kibice i zawodnicy GiekSy razem pomagają

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Gość01.07.2019 8:33

Miłość i opieka nad zwierzętami nie powinne polegać na sztucznym afiszowaniu się z tym na jakimś festynie.

Prawdziwego miłośnika poznać po jego codziennym zachowaniu się wobec swojego pupila. Chyba, że się mylę.

....30.06.2019 23:16

To pewnie będą ognie sztuczne, żeby je wystraszyć.

do oczka proroczka30.06.2019 21:18

Akurat ja jadę nad wodę to bez grila a to co zabieram w 1 stronę to puste z powrotem. Tak mnie nauczono i tak uczę swoje dzieci w przeciwieństwie do większości.
A to że ludzie po psach nie sprzątają w większości to prawda i każdy o tym wie.
Nie dalej jak wczoraj zwróciłem uwagę sąsiadce - 3 domy dalej. Wyprowadza zasrańca komuś pod płot żeby oczyścił jelita byle nie na swoim. Taka mentalność nowobogackich właścicieli kredytów frankowych.

Gość30.06.2019 20:19

Fakktycznie nasze miasto to sypialnia. Z takich podatków za kopalnie można by więcej zrobić

mysz30.06.2019 20:14

marudy

Gość30.06.2019 19:37

Dlaczego nie robi tej imprezy w wybiegu dla psów wybudowanym za 390 tysięcy zł z naszych podatków??? Nawet nie macie pojęcia jak tu śmierdzi a psów brak. Brakuje też woreczków na kupki.. Zmarnowane nasze podatki Za taka kasę patrząc na sąsiednie miasta to tamci prezydenci wybudowaliby wybiegi w każdej dzielnicy tego miasta zwanego sypialnią!!

Gość30.06.2019 18:37

Moim zdaniem takie akcje plus korowody, itd ożywiają miasto. Co prawda cała reszta jest na poziomie mocno wschodnioeuropejskim, ale lepsze to niż nic...

Radio Teheran30.06.2019 13:35

"stoiska wydziałów urzędu i jednostek miasta"

A niezbedny, utworzony niedawno, Wydzial Dialogu Spolecznego?

Oko proroka30.06.2019 12:52

Gość 10,57 ty pamiętaj o tym żeby po sobie sprzątać po grillu, pobycie nad wodą itd itp a psami się nie zajmuj zostaw to włascicielom

Gość30.06.2019 10:57

No a kiedy dzień sprzątania po swoim zwierzaku? Czyli w większości po psie.

Pokaż wszystkie opinie (10)