Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°13°
1 lipca 2019

Uwaga! Od dzisiaj objazdy. Zobaczcie mapę

Uwaga! Od dzisiaj objazdy. Zobaczcie mapę

Od poniedziałku, 1 lipca, do 10 sierpnia wyłączona z użytkowania jest ulica Grodza. W tym czasie obowiązują objazdy. Warto zapoznać się z mapą obrazującą zmianę organizacji ruchu w mieście. 

Przebudowa ulicy Grodzkiej to nie tylko „położenie asfaltu”, ale też wymiana konstrukcji podbudowy i poszerzenie w rejonie skrzyżowania jezdni ul. Pszczyńskiej wraz z budową azylu dla pieszych. Nową podbudowę i nawierzchnię z kostki brukowej zyska również chodnik.

Wyznaczone są już objazdy, które prowadzić będą ul.: Pszczyńską, Zdrojową, 11 Listopada, al. Piłsudskiego, Sybiraków i Północną oraz ul.: Północną, Graniczną, Cichą, Niepodległości i Pszczyńską.

Odpowiedzialne za wykonanie robót jest P.U.H. „DOMAX", a wartość umowy wynosi 707 189,30 zł.

Roboty rozpoczną się 1 lipca, planowane zakończenie przewiduje się na 10 sierpnia. Niewykluczone, jeśli tylko będą dobre warunki pogodowe, że remont zakończy się wcześniej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Grodzka gotowa. Kiedy remont wiaduktu na Piłsudskiego? Grodzka gotowa. Kiedy remont wiaduktu na Piłsudskiego?

Już jeżdżą przez ulicę Grodzką Już jeżdżą przez ulicę Grodzką

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (26)
Olek04.07.2019 4:59

Masakra ile trzeba zachodu żeby wyjechać objazdami z tego miasta...

las02.07.2019 20:41

a co z Piłsudskiego od granicznej do pszczynska ej cała stoi nikt tam praktycznie nie jeździ może przy tej okazji wymienić nawierzchnie na tym odcinku . no chyba że jak wiadukt już będzie nowy .....

Ewa02.07.2019 17:35

Pewnie po co równać się do lepszych skoro inni mają jeszcze gorzej. A w ogóle to może przesiądziemy się na rowery, to szybciej dojedziemy, bo Pszczyńska od godziny 12.00 do 16.30 to jeden korek.

krzysztof 01.07.2019 21:09

wciąż jest otwarta droga.

Radio Teheran01.07.2019 20:01

"Procedury są dla głupich. Szybko je porzucono. "

Wlasnie nie. Kazdy urzad i firma ma osoby odpowiedzialne za proces.
Kqadze zapotrzebowanie czy zdarzenie ma swoja reakcje. Dlatego wszystko dziala.
Ale fakt, roznica jak dziala niemiecki urzad miejski, powiatowy czy pracy a poskie odpowiedniki to przepasc.

Oko01.07.2019 19:31

Wy chyba korkow nie widzieliacie !!! Jedzcie za Czestochowe albo nad morze S3 na wysokosci Szczecina srednio 1h w korku, a wy tu biadolicie choby to byla DK albo inna przelotowka. Tubylcy beda wiedziec jak w miare szybko objechac ta dziure.

Art01.07.2019 16:29

Nie ma co się martwić jak chcecie zobaczyć prawdziwe korki to zapraszam do naszej Wisły na weekend i tak jeszcze przez trzy lata

Pokaż wszystkie opinie (26)