Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°13°
1 lipca 2019

Kierowca potrącił śmiertelnie psa i uciekł. Policja szuka świadków

Kierowca potrącił śmiertelnie psa i uciekł. Policja szuka świadków
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

18 czerwca kierowca jadący ulicą Wielkopolską potrącił psa i oddalił się z miejsca. Niestety, zwierzę nie przeżyło. Policja poszukuje świadków. 

Właścicielka psa wezwała na miejsce zdarzenia Straż Miejską

- Przybyłym na miejsce strażnikom, właścicielka psa wraz ze świadkami zdarzenia oświadczyła, iż jej pies stał przy niej na chodniku przy przejściu dla pieszych, gdy nagle kierujący pojazdem wjechał częściowo na chodnik, potrącił psa i odjechał. Mimo tego, że sprawca oddalił się dość szybko, udało się zanotować tablice rejestracyjne pojazdu, dzięki czemu będzie możliwe zidentyfikowanie kierowcy - informuje Straż Miejska w Jastrzębiu-Zdroju.

Sprawę potrąconego przez samochód psa przejęła Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu.

- Niestety, numery tablic rejestracyjnych, które nam przekazano okazały się nieprawdziwe. Policja apeluje do każdego, kto był świadkiem zdarzenia o to, aby zgłaszać się do KMP i złożyć zeznania w tej sprawie. Za kilka dni zostaną przesłuchani pierwsi świadkowie i być może rzuci to nieco więcej światła na tą sprawę  -   mówi mł.asp. Halina Semik z KMP Jastrzębie-Zdrój.

Przypomnijmy, że zdarzenie miało miejsce 18 czerwca na ulicy Wielkopolskiej, a pojazd, który potrącił psa był koloru srebrnego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

 80-letni kierowca stracił panowanie nad samochodem 80-letni kierowca stracił panowanie nad samochodem

Weekend pod wzmożonym nadzorem Weekend pod wzmożonym nadzorem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (30)
pppoe03.07.2019 8:15

Co pies robił na ulicy ?

Gość zołza z zofiówki 02.07.2019 18:00

SM powinna pojawiać się na osiedlach rankiem ,kiedy pańcie z pieskiem wychodzą na ulice.To nic ,że ten mały york s...a ,gdzie popadnie a damulka jedna z drugą tego nie widzi.Ważne ,że mogą sobie poplotkować w zaciszu ławki na placu zabaw,błe !

s&d szczepionkowy faszyzm02.07.2019 1:53

No cóż... Nie wydaje mi się, aby "nagle kierujący pojazdem wjechał częściowo na chodnik". To taka wersja dla służb. Sprawa wygląda zapewne standardowo: nie pilnowany kundel wbiegł pod nadjeżdżające auto i teraz lament. Mam nadzieję, że nie uszkodził pojazdu...

Helena01.07.2019 23:31

Czy pies i właściciel byli trzeżwi .

Gość01.07.2019 19:25

A czy pies byl na smyczy?

objektor01.07.2019 17:03

Do Mirek Klimek może kierowca należy do 5% społeczeństwa niekatolickiego ?

Gość01.07.2019 16:25

Mam nadzieję że policja zajmuje się wyłącznie poważnymi sprawami.

Pokaż wszystkie opinie (30)