Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°20°
2 lipca 2019

Miasto szuka sposobu na dalszą modernizację OWN

Miasto szuka sposobu na dalszą modernizację OWN
fot. kb / jastrzebieonline.pl

Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego cieszy mieszkańców niemalże od roku. Coraz częściej padają pytania, co dalej. Magistrat poszukuje środków finansowania. Pojawiają się pierwsze pomysły.

W Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego rzuca się w oczy dawny, zniszczony budynek kawiarni, którego obecny stan techniczny wyklucza użytkowanie. Jak mówi Katarzyna Wołczańska, rzecznik prasowy jastrzębskiego magistratu, miasto chciałoby przebudować istniejący pawilon wraz z adaptacją pomieszczeń oraz na nowo zaaranżować teren wokół budynku wraz z umocnieniem skarpy.

Właśnie z takim pomysłem zwrócono się do fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej z prośbą o współfinansowanie. Celem fundacji jest działalność publiczna i społecznie użyteczna na terenie gmin górniczych.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

OWN najlepszym miejscem na Śląsku? OWN najlepszym miejscem na Śląsku?

Modernizacja boiska przy Kościelnej na ukończeniu Modernizacja boiska przy Kościelnej na ukończeniu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (30)
Anna03.07.2019 12:19

A to gdzie młodzież ma się wyszaleć, jeszcze skate park zlikwidować.Jak komuś dzieci na blokach przeszkadzają zawsze można się do domku przeprowadzić.

Gość03.07.2019 5:58

@do Skate Park i UM

"Skacze kilkunastu dzieciaków a cierpi kilkaset osób mieszkańców"

Bo to taka właśnie polityka miasta jest. Podczas dziwnych przemarszy albo biegów po ulicach, mimo że są dedykowane do tego obiekty sportowe, garstka ludzi się bawi, utrudniając życie wszystkim pozostałym. Życie.

Turystyczna03.07.2019 5:27

Za naszych czasów Skate parków nie było więc dajcie młodych się wyżywać, lepsze to niż klikać

tik tak02.07.2019 21:09

Jeśli JSW ma finansować większość inwestycji, to po co nam prezydent. Oddać władzę nad miastem do zarządu spółki
A jak tam szkoła w Zdroju? Wejście do budynku dalej zdemolowane, bo dawno tamtędy nie przejeżdżałem
Będę powtarzał, wyburzanie to coś co najlepiej wychodzi naszej prezydent

likus3302.07.2019 20:09

Zamknąć skatepark !!! Emeryci i mohery nie mogą plotkować przy otwartych oknach... Ale jak kościółki napier...ją z rana dzwonami to jest cycuś.

gdzie się ruszysz to ...02.07.2019 18:00

Właśnie ... Czy nikt tego nie ogarnia? Przecież to proste, dla ludzi potrafiących działać zamiast siedzieć za biurkami w urzędzie, która ma obowiązek zarządzania miastem.

Policzyliśmy02.07.2019 17:31

Na skate park skacze 12 dzieciaków. Łomot jakby zbliżała się burza. 12 dzieciaków powoduje, że mieszkańcy 3 bloków otwierają okna tylko wtedy kiedy wychodzą. Czy to jest normalne miasto?

Pokaż wszystkie opinie (30)