Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°13°
2 lipca 2019

Zawał 93-latka przyczyną wypadku

Zawał 93-latka przyczyną wypadku
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24h

We wtorek doszło do zderzenia samochodów na ulicy Pszczyńskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną może być zawał 93-letniego kierowcy.

Jak poinformowała mł.asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju we wtorek, ok. godz. 13:00 na ulicy Pszczyńskiej doszło do wypadku. Jak wstępnie ustalili przybyli na miejsce policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego 93-letni kierowca samochodu marki  Daewoo wyjeżdżając z parkingu jednego ze sklepów sieciowych nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Audi. Powodem takiego zachowania kierowcy daewoo najprawdopodobniej był zawał serca. Mężczyznę przewieziono do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

 80-letni kierowca stracił panowanie nad samochodem 80-letni kierowca stracił panowanie nad samochodem

Oszuści atakują! Podstępem wyłudzają BLIK Oszuści atakują! Podstępem wyłudzają BLIK

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
mała04.07.2019 7:24

"mysz" wiemy że bronisz swojej grupy wiekowej ale uwierz mi że znam tą grupę wiekową i wiem że nie każdy jest taki sami 60 latek jeden leżał na bezrobociu 30 lat i nie ma oznak spracowania a drugi robił na kopalni czy w innym miejscu szkodliwym i zapłacił za to zdrowiem. Polecam wycieczkę do szpitala albo przychodni i zobaczyć jaka grupa wiekowa tam siedzi. Nikt nikogo nie dyskryminuje po prostu jest zdrowy rozsądek i nikt nikomu nie chce zabierać prawka jak jest zdolny do prowadzenia. Niewidomi też się mogą oburzyć że są dyskryminowani ale zdają sobie sprawę że nie dadzą rady.Wnioski same się nasuwają... Pozdrawiam serdecznie.

Mufa03.07.2019 16:09

Do mysz. Ja nikomu nic nie chcę odbierać. Uważam, że w pewnym wieku powinno się częściej wykonywać badania kwalifikacyjne dotyczy to również mnie.

mysz03.07.2019 15:32

Mufa@ 60 letni mężczyzna to jest chłop w sile wieku ,musi jeszcze 5 lat pracować aby iść na emeryturę,Ty mu chcesz prawo jazdy odbierać????To jest dyskryminacja człowieka z powodu wieku.Jak na ten czas nie ma takiego prawa ,przepisu i człowiek może jeżdzić.Ten przypadek jest incydentalny,jeślii człowiek był sprawny to mógł sobie jezdzić i dajcie mu wreszcie spokój.Niech odpoczywa a spokoju.

Ola03.07.2019 15:08

Karma wraca dot pogotowia ratunkowego.

dysydent03.07.2019 12:30

Już mu nie musicie eksperci odbierać prawa jazdy ,chłop nie żyje.

Mufa03.07.2019 12:24

Mysz, nikt nikogo nie dyskryminuje i nic nie zabiera to jest bardzo proste wprowadzić obowiązkowe co roczne badania dla kierowców od 60 go roku życia. Przejdzie badania to jeździ nie to nie jeździ.

Seboc03.07.2019 11:46

Pieprzone pogotowie.

Pokaż wszystkie opinie (21)