Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°13°
4 lipca 2019

Nielegalny hazard. Policjanci wkroczyli do salonu gier

Nielegalny hazard. Policjanci wkroczyli do salonu gier
fot. Policja.pl

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej jastrzębskiej komendy uzyskali informację, że w lokum w centrum miasta mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych.

- Stróże prawa skontrolowali salon, gdzie znaleźli automaty do gier. W związku z naruszeniem przepisów ustawy o grach hazardowych mundurowi zabezpieczyli 3 urządzenia w lokalu na ulicy Wrocławskiej, na których były urządzane gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom. Na miejsce wezwano funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej, którzy zabezpieczyli nielegalne automaty. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna - mówi Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju

Policjanci przypominają, że z dniem 1 kwietnia 2017 roku weszły przepisy znowelizowanej ustawy o grach hazardowych. Za posiadanie nielegalnych automatów również w postępowaniu administracyjnym grożą surowe kary pieniężne tj. 100 tys. zł od jednego automatu. Takiej karze podlega zarówno urządzający nielegalne gry hazardowe, jak i właściciel lokalu, w którym taki proceder się odbywa.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Oszuści atakują! Podstępem wyłudzają BLIK Oszuści atakują! Podstępem wyłudzają BLIK

Chciał podpalić samochód byłej dziewczynie, następnie siebie Chciał podpalić samochód byłej dziewczynie, następnie siebie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Lolo04.07.2019 21:15

Te baraki na wrocławskiej powinni zamknąć i wyburzyć kto to widział zapiekanki robić ani wody bieżącej syf i malaria a obok mięsny to samo ani bieżącej wody a obok brudny toi toi a naprzeciw dupne biuro podróży z panią w czerwonych włosach z wyraźną nadwagą i zawsze z papierosem w gębie wielcy przedsiębiorcy śmiech na sali o pustym pawilonie Zygmunt to już nawet nie wspominam relikt sprzed 30 lat w którym zatrzymal się czas.Precz z komuną.

zuch04.07.2019 14:51

Nie ogarniam po co na własne życzenie się pakować w kłopoty jak można na luzaku i legalnie przed kompem w total casino zagrać i jeszcze mieć wypłatę bez podatku

he he04.07.2019 13:32

cha cha, ciekawe czy do knajpy na Małopolskiej wejdą, tam są automaty, ale na zapleczu, nie widać ich, ale każdy moze tam grać.

Smolka04.07.2019 10:32

Bardzo dobra informacja. Jest to duże zło nie chodzi ze skarb państwa traci bo niech traci. Ale o to ze bardzo to wciąga i ludzie tracą setki tysięcy złotych.

Do gość04.07.2019 10:21

Dobrze prawisz ewidentny współudział te wszystkie baraki powinny być zlikwidowane bo tylko syf jest w około kto to w ogóle wydaje zezwolenia .

Piczu Wole04.07.2019 10:16

Kiedyś się mówiło: "żeton dasz, dobre grasz" a teraz się okazuje, że to nielegalne :O

Gość04.07.2019 9:36

Nie rozśmieszajcie mnie takimi żenującymi tekstami że policjanci teraz ,nagle uzyskali takie informacje , wywiadowcy już nie jeden raz poszukiwali w tych lokalach różne osoby i co ? policjanci myśleli że wchodzą szukać do osiedlowego warzywniaka? Od ponad dwóch lat każdy zainteresowany wie gdzie takie budy w Jastrzębiu istnieją więc wychodzi na to że policja w naszym mieście śpi na służbie skoro tego nie wiedzieli i nie widzieli do tej pory.

Pokaż wszystkie opinie (8)