Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°20°
4 lipca 2019

Dymy nad miastem. To płonęły tereny poprzemysłowe

Dymy nad miastem. To płonęły tereny poprzemysłowe
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Około godziny 18:00 nad Jastrzębiem, w kierunku Bzia można było zobaczyć gęsty, czarny dym. Na szczęście na terenie miasta nie doszło do pożaru. Pali się była cukrownia w Chybiu.

- Już 40 zastępów straży pożarnej walczy z pożarem budynku dawnej cukrowni w Chybiu. Płoną prawdopodobnie chemikalia. Na razie nie udało się opanować ognia.  Obecnie ogień obejmuje trzecią część kilkukondygnacyjnego budynku - powiedział w czwartek wieczorem TV Polsat  rzecznik cieszyńskich strażaków st. kpt. Michał Pokrzywa.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pustostan siedzibą bezdomnych? Interweniowała straż pożarna Pustostan siedzibą bezdomnych? Interweniowała straż pożarna

Pożar na Marusarzówny. Ewakuowano mieszkańców. Jedna osoba nie żyje. Pożar na Marusarzówny. Ewakuowano mieszkańców. Jedna osoba nie żyje.

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
menel05.07.2019 22:41

utylizacja odpadów z elektrowni jądrowych w RP trwa

To prawda 05.07.2019 12:13

To co napisał "Lokator" jest prawdą. Czy właściciel ma swoje układy, że nikt go nie rusza?

inzynier BOLEK05.07.2019 12:05

Ubywatele POKO robili ognisko w chybiu z rodzinami... :)

Lokator05.07.2019 9:41

Wczoraj Chybie a w Jastrzębiu ten sam problem setki wanien i cystern sa opróżniane na Debinie ,UM i radni bezradni nie dotykają tej śmierdzącej sprawy ,a czas ucieka .

Gość05.07.2019 8:45

Tak to jest, jak głupi Polacy robią śmietnisko z naszego kraju sprowadzając tony syfu ze świata dla marnych paru groszy. Polacy to obrzydliwe sprzedawczyki za 500 zł.

Gość05.07.2019 0:43

Opuszczony budynek i pozostawione chemikalia... Tak się nie robi, jak już zamknęli to mogli zamurować wejścia lub zapewnić budkę ochroniarza, bo według mnie to w 70% jest podpalenie. Wstyd żeby zostawić wszystko i pójść.

Kleryk na estradzie04.07.2019 23:25

Myślałem, że to ktoś pali marihunaen.