Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°
5 lipca 2019

Jerzy Buzek zajął ważne stanowisko europejskie

Jerzy Buzek zajął ważne stanowisko europejskie
fot. facebook. com / Jerzy Buzek

Europoseł z naszego okręgu Jerzy Buzek stanął na czele Europejskiego Forum Energii.  Tworzą go kluczowi europosłowie oraz przedstawiciele Komisji Europejskiej, państw członkowskich, sektora energetycznego i przemysłu energochłonnego.

Gremium to zajmuje się problemami z dziedziny energetyki, jak na przykład ubóstwo energetyczne, zmiany klimatyczne czy transformacja regionów górniczych.

- Dziękuję za zaufaniu koleżanek i kolegów posłów przez kolejnych 5 lat pokieruję w Parlamencie Europejskim Forum Energii. To kluczowe, bo Forum koncentruje się na kwestiach szczególnie ważnych dla Polski. Przed nami prace związane ze strategią energetyczno-klimatyczną UE do 2050 r., rozwojem odnawialnych źródeł energii i energetyki prosumenckiej, walką ze smogiem i ubóstwem energetycznym oraz zapewnieniem sprawiedliwej transformacji regionów górniczych. Wszystko to sprawy kluczowe nie tylko dla polskiej energetyki czy gospodarki i miejsc pracy - dotyczą też zdrowia i komfortu życia naszych obywateli. To będą moje priorytety, jako przewodniczącego, na kolejne pięć lat - mówi Jerzy Buzek

Polub i udostępnij
Czytaj też

Izabela Kloc odznaczona odznaką dyrektora górniczego Izabela Kloc odznaczona odznaką dyrektora górniczego

Powstanie nowe Jastrzębie? Konferencja gospodarcza Powstanie nowe Jastrzębie? Konferencja gospodarcza

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (52)
jastrzębianin10.12.2019 17:44

może pan profesor lepiej by pomyślał o emeryturze , już dosyć nabruździł a energetyką może zająć się ktoś młody co ma o tym pojęcie

Obserwator09.07.2019 20:10

A Ja zająłem miejsce na "tronie" i jestem równie szczęśliwy .Mam zobeczke a nie kaczkę i każdego Bozia osądzi.

Obserwator08.07.2019 17:36

A ja się zgadzam z Zolza. Kiedy On w życiu ciężko popracowal.? Za jakich czasów otrzymał te swoje tytuły.Komu je zawdziecza .To Naród Polski stałe placil mu gaze.Gdyby był faktycznie fachowcem a nie wyksztalciuchem to dawno zwracał by uwagę , że tam na zachodzie lasów nie ma a to wpływa na CO2.

DO ZOŁZA itp z GODZ 13:3708.07.2019 16:57

A ja powiem że taka jak ty to Panu Jerzemu Buzkowi mogłaby co najwyżej BUTY CZYŚCIĆ

Gość zołza z zofiówki 08.07.2019 13:37

Wiecie co ludkowie takim jak Buzek to do końca swych dni praca w Zabce -światek,piątek i niedziela od 6:00do 23:00.Miłego

Gość08.07.2019 9:36

Gadowskiego to powinni dawno wymienić ani to niema wyglądu ani intelektu a w sejmie siedzi już 15 lub 20 lat i nic z tego nie mamy a płacimy ciężkie podatki.

ten a tamten08.07.2019 6:04

No starego capa zamiast na emeryture to mu jeszcze kasę niezłą dają a tfu z pierdzielem co to na starość żonę ostawił i se młodsą wziun a Polakom zabroł emertutra i kazał je---bać do końca żywota .Precz starcze !

Młody07.07.2019 16:47

Nieprawda . Pan Gadowski z ferajną mają strasznie duże zasługi. Otóż to właśnie Oni wykazali wszystkim że systemy emerytalne to fatamorgana a ten frajer co płaci składki ubezpieczenia spolłcznego.

Życie jest wieczne07.07.2019 11:22

"gdyż będzie dobrze reptezentował siebie "oj to to prawda "Siebie" napewno.!Całe szczęście jednak iż Bozia w tym żywocie każdemu dał ograniczony czas i do grobu tego co nagrabil Nikt nie zabierze a Któż wie czy gdzieś tam po śmierci w czyscu nie będzie musiał za kazda łatwa złotówkę nienależnie zarobiona odpracować np.jako niewolnik.

Kubus06.07.2019 22:44

Piłat też miał ważne stanowisko. A pro -po u żony czy "partnerki"" blokuje "to " stanowisko"

Pokaż wszystkie opinie (52)