Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°20°
5 lipca 2019

Jerzy Buzek zajął ważne stanowisko europejskie

Jerzy Buzek zajął ważne stanowisko europejskie
fot. facebook. com / Jerzy Buzek

Europoseł z naszego okręgu Jerzy Buzek stanął na czele Europejskiego Forum Energii.  Tworzą go kluczowi europosłowie oraz przedstawiciele Komisji Europejskiej, państw członkowskich, sektora energetycznego i przemysłu energochłonnego.

Gremium to zajmuje się problemami z dziedziny energetyki, jak na przykład ubóstwo energetyczne, zmiany klimatyczne czy transformacja regionów górniczych.

- Dziękuję za zaufaniu koleżanek i kolegów posłów przez kolejnych 5 lat pokieruję w Parlamencie Europejskim Forum Energii. To kluczowe, bo Forum koncentruje się na kwestiach szczególnie ważnych dla Polski. Przed nami prace związane ze strategią energetyczno-klimatyczną UE do 2050 r., rozwojem odnawialnych źródeł energii i energetyki prosumenckiej, walką ze smogiem i ubóstwem energetycznym oraz zapewnieniem sprawiedliwej transformacji regionów górniczych. Wszystko to sprawy kluczowe nie tylko dla polskiej energetyki czy gospodarki i miejsc pracy - dotyczą też zdrowia i komfortu życia naszych obywateli. To będą moje priorytety, jako przewodniczącego, na kolejne pięć lat - mówi Jerzy Buzek

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie najbardziej ufają Jerzemu Buzkowi Jastrzębianie najbardziej ufają Jerzemu Buzkowi

Jerzy Buzek: "Węgiel koksowy jest potrzebny Europie" Jerzy Buzek: "Węgiel koksowy jest potrzebny Europie"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (51)
Obserwator09.07.2019 20:10

A Ja zająłem miejsce na "tronie" i jestem równie szczęśliwy .Mam zobeczke a nie kaczkę i każdego Bozia osądzi.

Obserwator08.07.2019 17:36

A ja się zgadzam z Zolza. Kiedy On w życiu ciężko popracowal.? Za jakich czasów otrzymał te swoje tytuły.Komu je zawdziecza .To Naród Polski stałe placil mu gaze.Gdyby był faktycznie fachowcem a nie wyksztalciuchem to dawno zwracał by uwagę , że tam na zachodzie lasów nie ma a to wpływa na CO2.

DO ZOŁZA itp z GODZ 13:3708.07.2019 16:57

A ja powiem że taka jak ty to Panu Jerzemu Buzkowi mogłaby co najwyżej BUTY CZYŚCIĆ

Gość zołza z zofiówki 08.07.2019 13:37

Wiecie co ludkowie takim jak Buzek to do końca swych dni praca w Zabce -światek,piątek i niedziela od 6:00do 23:00.Miłego

Gość08.07.2019 9:36

Gadowskiego to powinni dawno wymienić ani to niema wyglądu ani intelektu a w sejmie siedzi już 15 lub 20 lat i nic z tego nie mamy a płacimy ciężkie podatki.

ten a tamten08.07.2019 6:04

No starego capa zamiast na emeryture to mu jeszcze kasę niezłą dają a tfu z pierdzielem co to na starość żonę ostawił i se młodsą wziun a Polakom zabroł emertutra i kazał je---bać do końca żywota .Precz starcze !

Młody07.07.2019 16:47

Nieprawda . Pan Gadowski z ferajną mają strasznie duże zasługi. Otóż to właśnie Oni wykazali wszystkim że systemy emerytalne to fatamorgana a ten frajer co płaci składki ubezpieczenia spolłcznego.

Pokaż wszystkie opinie (51)