Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°12°
5 lipca 2019

Policjanci go łapali, a on ciągle kradł. Został aresztowany

Policjanci go łapali, a on ciągle kradł. Został aresztowany
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Seryjny złodziej, o którym pisaliśmy we wtorek doigrał się. Za każdym razem, kiedy był zatrzymywany przez Policję, po wyjściu na wolność kradł znowu. Prokurator zastosował wobec niego areszt.

W czwartek zastosowano tymczasowy areszt wobec 22-latka, który jest podejrzany o dokonanie kradzieży w dniu 07.06.2019 r. roweru, w dniu 27.06.2019 roku na stacji paliw, poprzez przełamanie zabezpieczenia elektronicznego karty bankomatowej, którą jak podaje znalazł, dokonał transakcji zbliżeniowej. W dniu 26 czerwca 2019 roku, po wyłamaniu zamków i zerwaniu skobli w samoobsługowej myjni, dokonał włamania do czterech wolno stojących odkurzaczy samoobsługowej myjni na ulicy Cichej, skąd skradł pieniądze. Nie były to jego jedyne "dokonania" 

- W dniu 1 lipca działając wspólnie i w porozumieniu z inną osobą po wyłamaniu zamków i zerwaniu skobli, dokonał włamania do czterech wolno stojących odkurzaczy samoobsługowej myjni przy ulicy Podhalańskiej, skąd skradł pieniądze. Jak się okazało nie było to jedyne przestępstwo, jakiego się dopuścił. Kryminalni udowodnili mu jeszcze inne podobne włamania. Mężczyzna usłyszał już zarzuty - mówi Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu. 

Na wniosek śledczych i prokuratora sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Grozi mu nawet 10-letni pobyt w więzieniu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

75-latek zaatakował ratowników z karetki 75-latek zaatakował ratowników z karetki

Rzucił podejrzenie na syna i wezwał policję Rzucił podejrzenie na syna i wezwał policję

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
On07.07.2019 15:04

Do jozwa..klepali klepakami ale na ile jeszcze strat narobił włamując się do tych maszyn.

józwa05.07.2019 11:37

''Seryjny złodziej'' rodem z Gangu Olsena którzy odkurzaczem wyciągali klepaki z parkomatów.