Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°13°
8 lipca 2019

Pił w pubie i chciał odjechać samochodem

Pił w pubie i chciał odjechać samochodem

Wyszedł z pub i wsiadł do samochodu. Dzięki interwencji dwóch mieszkańców Jastrzębia kierowca nie zdążył odjechać. Na miejsce wezwano policję.

Policjanci prewencji i ruchu drogowego pilnie udali się na ulicę Pomorską, gdzie według zgłoszenia dwóch mężczyzn ujęło nietrzeźwego kierującego. Na miejscu stróże prawa zastali 33-letniego i 27-letniego jastrzębianina, którzy oświadczyli, iż widzieli jak 53-letni mężczyzna wyszedł z pabu, po czym wsiadł do samochodu Renault i ruszył.

- Z uwagi, iż mieli podejrzenie, że mężczyzna może być nietrzeźwy, postanowili go zatrzymać. Zajechali mu drogę swoim pojazdem, podbiegli do samochodu i otworzyli drzwi od strony kierowcy. Jastrzębianin wyszedł z pojazdu, postanowił oddalić się w kierunku zamieszkania, jednakże mężczyźni mu na to nie pozwolili, zadzwonili pod numer alarmowy i wraz z nietrzeźwym czekali na patrol policji. Badanie alkomatem wykazało 1,5 promila. W trakcie wykonanych czynności okazało się, że mężczyzna nie tylko pozwolił sobie na jazdę po alkoholu, ale i jechał autem, które wcześniej wypożyczył z wypożyczalni - mówi mł. asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

O dalszym losie jastrzębianina zdecyduje sąd.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Oszuści atakują! Podstępem wyłudzają BLIK Oszuści atakują! Podstępem wyłudzają BLIK

Chciał podpalić samochód byłej dziewczynie, następnie siebie Chciał podpalić samochód byłej dziewczynie, następnie siebie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Brawo i szacunek08.07.2019 12:23

Tak należy się zachować. Typek z piwem w ręku, siedzący przed komputerem uważa, że należy ukarać młodych ludzi, a kierowcy dopomóc dając mu setę na wzmocnienie.

Adam08.07.2019 9:02

A co na to Loverboj?

Gość08.07.2019 8:41

No proszę, jakich mamy ogarniętych obywateli w średnim wieku.

Radio Teheran 08.07.2019 7:54

Weekendowe scenki rodzajowe zdziczalego miasta.