Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
8 lipca 2019

Budowa sali koncertowej - widać postępy

Budowa sali koncertowej - widać postępy

Budowa Sali koncertowej przy Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Jastrzębiu-Zdroju trwa. Na placu budowy widać duży postęp prac. Zadanie ma zakończyć się pod koniec 2020 roku. 

Przedstawiciel Mostostalu Zabrze, firmy realizującej zadanie, nie ukrywa, że realizacja tego przedsięwzięcia to ambitne zadanie. Sala powstaje w ściśle zabudowanym terenie a i konstrukcja pod względem budowlanym jest skomplikowana.

Przypomnijmy, sala muzyczna będzie miała konstrukcję żelbetową, o bardzo ciekawej elewacji – to będzie element, który na pewno będzie ją wyróżniał spośród innych podobnych. Projekt zakłada wykonanie nowoczesnego budynku, w którym znajdować się będzie sala koncertowa z widownią dla 360 osób, przestrzenią foyer, zapleczem dla artystów i pomieszczeniami sanitarno – technicznymi.

W ramach prac przewidziane jest wykonanie budynku sali koncertowej z łącznikiem wraz z infrastrukturą wewnętrzną, zagospodarowaniem terenu uwzględniającym projekt przestrzeni publicznej w formie placu wejściowego oraz skweru.

Budowa sali koncertowej ma być zakończona z końcem 2020 roku.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Budowa sali koncertowej  przerwana. Pieniądze zmarnowane? Budowa sali koncertowej przerwana. Pieniądze zmarnowane?

Trwa budowa sali koncertowej Trwa budowa sali koncertowej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
...09.07.2019 13:28

Keśli ma być deptak, to po co miejsca parkingowe, można parkować przecież na dawnym dworcu autobusowym i przejść się kawałek pieszo.

Radio Teheran 09.07.2019 6:24

"Czy pomyslano o miejscach parkingowych?"

Jeszcze nie, ale wyrznie sie ogrod zamykanego szpitala rehabilitacyjnego I beda.

Gość08.07.2019 20:35

Solidny, wiesz co piszesz?

dysydent08.07.2019 17:19

Główne połącznie tej wsi które miało być juz wybudowane na nowo od podstaw klika lat temu się wali a oni się chwalą jakąś operą gdzie chyba radni miejscy będą grać na fujarach, swoich , bo nic innego i mądrego nie potrafią wymyślić.

Solidny08.07.2019 16:03

I po takich inwestycjach widać, że poseł Matusiak to najlepszy przedstawiciel miasta w Warszawie. Obiecał? Obiecał. Załatwił? Załatwił. Na pewno nie było łatwo bo do ministra Glińskiego spływa mnóstwo wniosków ale tu chodzi o skuteczność i jakość działań na rzecz Miasta i jego Mieszkańców, a w tym poseł Matusiak jest najlepszy. Duże brawa.

Beata08.07.2019 14:04

Czy pomyslano o miejscach parkingowych?

eee08.07.2019 9:26

Panoramę można było do tego wykorzystać, ale nie, lepszy market

Pokaż wszystkie opinie (15)