Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°20°
9 lipca 2019

Ukryła narkotyki w torebce. Wyśledzili ją wywiadowcy

Ukryła narkotyki w torebce. Wyśledzili ją wywiadowcy
fot. KMP Jastrzębie

Wywiadowcy zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o posiadanie środków narkotycznych. Podczas przeszukania samochodu, mundurowi znaleźli torebkę, w której były różnego rodzaju środki zabronione.

Podczas patrolowania ulic miasta, policjanci zespołu wywiadowczego jastrzębskiej komendy zauważyli, na ulicy Pomorskiej zaparkowanego fiata seicento, którego kierowca wraz z pasażerami na widok radiowozu nienaturalnie nerwowo się zachowywali.

- Szybko okazało się, że powodem zdenerwowania mieszkańców powiatu rybnickiego oraz wodzisławskiego była torebka wypełniona środkami zabronionymi. W efekcie mężczyzna w wieku 31 lat i kobieta 27-letnia trafiła do policyjnego aresztu. Stróże prawa znaleźli 35 szt tabletek MDMA, 1 tabletkę Fenylo 2 Propanol, 3,09 grama TruNarc nr TN4491 oraz 5,92 grama N-Etylobufedronu. Mundurowi ujawnili także 3,10 grama substancji, których skład analizator wykazał jako nierozstrzygający. W trakcie kontroli pojazdu ujawniono także gotówkę. Osobom zatrzymanym za popełnione przestępstwo grozi do 3 lat więzienia - mówi Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Weekend pod wzmożonym nadzorem Weekend pod wzmożonym nadzorem

Seria pijanych kierowców. Wpadli w ręce policji Seria pijanych kierowców. Wpadli w ręce policji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
co robić?09.07.2019 16:12

Ja bym ich zmusił do zjedzenia całego świństwa i w tren sposób uwolnił społeczeństwo od świadomych zabójców. Zwłaszcza młodych ludzi.

Gość09.07.2019 14:44

Kiedy zatrzymają tych, którzy obracają kilogramami narkotyków?

józwa09.07.2019 12:36

Nawet Mendelejew by się zdziwił jak by przeczytał jakie wynalazki posiadali przy sobie. Są rzeczy , o których się nawet fizjologom nie śniło.

Jan09.07.2019 8:29

Dobra robota !

Gość09.07.2019 8:28

Nawet w Google nie znajdziemy niektórych narkotyków, które akurat w Jastrzębiu znaleziono. Ewenement na skalę światową!

Gość09.07.2019 8:27

Gdzie można takich wynalazków spróbować? Tylko w Polsce!