Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°13°
9 lipca 2019

Dozór górniczy poszukiwany. Jest praca

Dozór górniczy poszukiwany. Jest praca
fot. JSW S.A.

Jastrzębskie górnictwo rozwija się. Już teraz Jastrzębska Spółka Węglowa deklaruje, że w niedalekiej przyszłości będzie poszukiwała dobrze wykształconej kadry.

Także powiatowy Urząd Pracy potwierdza, że w dziedzinie górnictwa już teraz poszukiwani są specjaliści. Potwierdza to opublikowany niedawno „Monitoring zawodów deficytowych i nadwyżkowych w powiecie Jastrzębie-Zdrój w 2018 roku”.

Oprócz dozoru górniczego poszukiwane są osoby wykonujący następujące zawody: robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy gdzie indziej niesklasyfikowani, monterzy konstrukcji budowlanych i konserwatorzy budynków, operatorzy maszyn i urządzeń do obróbki drewna, robotnicy robót stanu surowego i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani,  dealerzy i maklerzy aktywów finansowych, farmaceuci bez specjalizacji lub w trakcie specjalizacji,  lektorzy języków obcych,  pośrednicy pracy i zatrudnienia, ankieterzy, funkcjonariusze służby więziennej, robotnicy budowy dróg, sekretarze prawni, agenci i administratorzy nieruchomości, kierownicy w górnictwie, osoby dozoru ruchu w górnictwie, pomoce domowe i sprzątaczki, pracownicy zakładów pogrzebowych,  sprzedawcy na targowiskach i bazarach.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trwa przegląd spółek węglowych Trwa przegląd spółek węglowych

Członkowie Zarządu JSW zarobili w sumie 3,720 mln zł Członkowie Zarządu JSW zarobili w sumie 3,720 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
Sztygar15.07.2019 19:31

Zaraz wylejecie wiadro pomyj na mnie ... Ale nie macie pojęcia o czym piszecie ... zapytaj kumpla, który poszedł do dozoru jak jest fajnie... A jak taki miód to zapraszam jeden z drugim. Bez odbioru.

Jack15.07.2019 19:19

Na ciul więcej nietobów w kopalni i jeszcze im płacić

Him15.07.2019 17:26

KWK Jastrzębie GRP1 120 osób 2 przodki daleko od siebie. W innych rejonach. 8 sztygarow razem z kierownikiem. Wychodzi po.1 na zmianę! Jeden nadsztygar! Serio tak dużo? Każdy ma przecież urlop i czasem choruje. W praktyce 1 Sztygar na 1.zmianę. dużo? Chyba nie wiecie o czym mówicie.

Genek 15.07.2019 16:01

Nowy prezes na stołku to i furtkę otworzył kolegom

Kolega zawsze taki kawał opowiadał:11.07.2019 22:13

Brakowało ludzi w górnictwie. I minister górnictwa i przemysłu wpadł do śląskiej porodówki. Gada:
-Każdego urodzonego chłopca na opamiętanie zamiast walić z plaskacza w tyłek, proszę klepnąć w głowę żeby nadawał się do roboty w kopalni.
Lekarz niby posłuchał ale etyka mu nie pozwalała. Z tego wszystkiego się trząsł i denerwował. Prawie wszyscy chłopcy przez to wypadały mu z rąk i lądowały na ziemi. A minister obserwował ich pracę.
W pewnym momencie minister podchodzi do lekarza , klepie go po ramieniu i gada:
-Starczy - dozoru już mamy dosyć teraz nie upuszcza pan tylko wali w głowę - rozumiemy się?

Ktoś kto miał do czynienia z kopalną to wie że w dozorze to może z 1,5% to ludzie nadający się. Reszta to karierowicze , niedojdy życiowe i poplecznicy innych niedojd. To ktoś kto nie nadaje się do roboty a chce robić na kopalni.
Szczęść Boże Bracia Górnicy.

Górniczy stan10.07.2019 10:04

NA dozór to takich lekko przygłu...... trzeba szukać

Gość09.07.2019 20:31

Motowidlo upycha nierobow na powierzchni za stawki dolowe

Pokaż wszystkie opinie (20)