Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
9 lipca 2019

Dozór górniczy poszukiwany. Jest praca

Dozór górniczy poszukiwany. Jest praca
fot. JSW S.A.

Jastrzębskie górnictwo rozwija się. Już teraz Jastrzębska Spółka Węglowa deklaruje, że w niedalekiej przyszłości będzie poszukiwała dobrze wykształconej kadry.

Także powiatowy Urząd Pracy potwierdza, że w dziedzinie górnictwa już teraz poszukiwani są specjaliści. Potwierdza to opublikowany niedawno „Monitoring zawodów deficytowych i nadwyżkowych w powiecie Jastrzębie-Zdrój w 2018 roku”.

Oprócz dozoru górniczego poszukiwane są osoby wykonujący następujące zawody: robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy gdzie indziej niesklasyfikowani, monterzy konstrukcji budowlanych i konserwatorzy budynków, operatorzy maszyn i urządzeń do obróbki drewna, robotnicy robót stanu surowego i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani,  dealerzy i maklerzy aktywów finansowych, farmaceuci bez specjalizacji lub w trakcie specjalizacji,  lektorzy języków obcych,  pośrednicy pracy i zatrudnienia, ankieterzy, funkcjonariusze służby więziennej, robotnicy budowy dróg, sekretarze prawni, agenci i administratorzy nieruchomości, kierownicy w górnictwie, osoby dozoru ruchu w górnictwie, pomoce domowe i sprzątaczki, pracownicy zakładów pogrzebowych,  sprzedawcy na targowiskach i bazarach.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Minister pisze do górników w dniu Barbórki Minister pisze do górników w dniu Barbórki

JSW ma 64 związki zawodowe. Związkowców jest więcej niż pracowników JSW ma 64 związki zawodowe. Związkowców jest więcej niż pracowników

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
Sztygar15.07.2019 19:31

Zaraz wylejecie wiadro pomyj na mnie ... Ale nie macie pojęcia o czym piszecie ... zapytaj kumpla, który poszedł do dozoru jak jest fajnie... A jak taki miód to zapraszam jeden z drugim. Bez odbioru.

Jack15.07.2019 19:19

Na ciul więcej nietobów w kopalni i jeszcze im płacić

Him15.07.2019 17:26

KWK Jastrzębie GRP1 120 osób 2 przodki daleko od siebie. W innych rejonach. 8 sztygarow razem z kierownikiem. Wychodzi po.1 na zmianę! Jeden nadsztygar! Serio tak dużo? Każdy ma przecież urlop i czasem choruje. W praktyce 1 Sztygar na 1.zmianę. dużo? Chyba nie wiecie o czym mówicie.

Genek 15.07.2019 16:01

Nowy prezes na stołku to i furtkę otworzył kolegom

Kolega zawsze taki kawał opowiadał:11.07.2019 22:13

Brakowało ludzi w górnictwie. I minister górnictwa i przemysłu wpadł do śląskiej porodówki. Gada:
-Każdego urodzonego chłopca na opamiętanie zamiast walić z plaskacza w tyłek, proszę klepnąć w głowę żeby nadawał się do roboty w kopalni.
Lekarz niby posłuchał ale etyka mu nie pozwalała. Z tego wszystkiego się trząsł i denerwował. Prawie wszyscy chłopcy przez to wypadały mu z rąk i lądowały na ziemi. A minister obserwował ich pracę.
W pewnym momencie minister podchodzi do lekarza , klepie go po ramieniu i gada:
-Starczy - dozoru już mamy dosyć teraz nie upuszcza pan tylko wali w głowę - rozumiemy się?

Ktoś kto miał do czynienia z kopalną to wie że w dozorze to może z 1,5% to ludzie nadający się. Reszta to karierowicze , niedojdy życiowe i poplecznicy innych niedojd. To ktoś kto nie nadaje się do roboty a chce robić na kopalni.
Szczęść Boże Bracia Górnicy.

Górniczy stan10.07.2019 10:04

NA dozór to takich lekko przygłu...... trzeba szukać

Gość09.07.2019 20:31

Motowidlo upycha nierobow na powierzchni za stawki dolowe

Pokaż wszystkie opinie (20)