Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
10 lipca 2019

Jak trafić na pogotowie? Uwaga! Zmiany

Jak trafić na pogotowie? Uwaga! Zmiany
fot. WSS2

Prace remontowe, które są prowadzone w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju wymusiły kolejną zmianę w lokalizacji pogotowia oraz przychodni POZ.

Trwają prace remontowe i budowlane Przyszpitalnych Poradni Specjalistycznych. Zakres prac obejmuje I piętro poradni oraz wewnętrzne patio niegdyś przeznaczone dla pacjentów, w przyszłości - zabudowane. W tej nowej strukturze swoje miejsce znajdzie poradnia podstawowej opieki zdrowotnej oraz nocna i świąteczna opieka zdrowotna.

- Do momentu oddania do użytku nowo wybudowanej części szpitala konieczne jest przeniesienie lekarza rodzinnego oraz nocnej i świątecznej opieki dla dorosłych do innej lokalizacji. Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej znajduje się koło kaplicy szpitalnej, na I piętrze. Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki (tzw. pogotowie) została przeniesiona na Oddział Rehabilitacyjny znajdujący się na I piętrze, pokój nr 104 i 106 (ten sam gabinet, w którym znajduje się poradnia chirurgiczna i neurochirurgiczna) Droga oznaczona będzie strzałkami w kolorze zielonymi - informuje Marcelina Twardowska, rzecznik prasowy WSS 2.

Lekarz dedykowany dzieciom pozostaje w dotychczasowym miejscu przy ul. Krasickiego.  

- Za utrudnienia związane z remontem poradni specjalistycznych przepraszamy jednocześnie bardzo prosimy o wyrozumiałość i liczymy na to, że efekty tych prac będą satysfakcjonujące i wynagrodzą wszelkie niedogodności - mówi rzecznik szpitala.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co WOŚP przekazała do jastrzębskiego szpitala w 2019 r.? Co WOŚP przekazała do jastrzębskiego szpitala w 2019 r.?

Jastrzębska porodówka wysoko oceniona Jastrzębska porodówka wysoko oceniona

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość11.07.2019 0:01

Śmiechu warte

Choroba nie wybiera - zabija10.07.2019 18:11

Czy chodzi o to, aby potrzebujący gwałtownie pomocy radzili sobie sami lub zmarli?