Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
11 lipca 2019

JSW zachęca do gry w siatkówkę

JSW zachęca do gry w siatkówkę
fot. kb /jastrzebieonline

Cóż można robić w wakacje w mieście? Aktywni nigdy się nie nudzą.  Jastrzębska Spółka Węglowa udostępnia mieszkańcom boisko do siatkówki oraz siłownię.

Boisko do siatkówki oraz siłownia przy budynku siedziby zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców. Nie raz można zobaczyć tam ludzi grających w piłkę.

- JSW zachęca mieszkańców Jastrzębia-Zdroju do korzystania z boiska do siatkówki oraz siłowni plenerowej, które znajdują się przy budynku Biura Zarządu JSW od strony Hali Widowiskowo-Sportowej. Dla mieszkańców dostępny jest również kącik zabawowy dla dzieci. Korzystanie ze wszystkich wymienionych atrakcji jest bezpłatne. W przypadku chęci zagrania w siatkówkę konieczna jest rezerwacja boiska, której dokonuje się w recepcji w budynku spółki - mówi rzecznik JSW Katarzyna Jabłońska-Bajer.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

CBA zatrzymało kadrę "Pniówka" CBA zatrzymało kadrę "Pniówka"

Odejść od węgla czy nie? Jak ratować klimat w Jastrzębiu? Odejść od węgla czy nie? Jak ratować klimat w Jastrzębiu?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
popularny11.07.2019 12:53

Brawo ! Frontem do człowieka !
Pomysłodawca do wyróżnienia !