Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
11 lipca 2019

Szkoła Podstawowa nr 17 w rozsypce

Szkoła Podstawowa nr 17 w rozsypce
fot. UM / Izabela Grela

Trwa przebudowa SP17. Budynek został okopany, wykonana została izolacja, a fundamenty znacznie wzmocniono. Na placu budowy pracuje ciężki sprzęt.

Dodatkowo generalny remont trwa w Sali gimnastycznej. Budowana jest też nowa kotłownia. Budynek szkoły zostanie również dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

- Pojawi się wewnętrzna winda osobowa. Planowana jest także termomodernizacja całego obiektu oraz przebudowa przyłączy kanalizacji sanitarnej i deszczowej wraz z zagospodarowaniem terenu wokół szkoły – informuje jastrzębski magistrat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ponad 9,5 mln zł na modernizację szkoły w Szerokiej. Prace ruszyły  Ponad 9,5 mln zł na modernizację szkoły w Szerokiej. Prace ruszyły

Są pieniądze na wiadukt przy Piłsudskiego? Nastąpił przełom? Są pieniądze na wiadukt przy Piłsudskiego? Nastąpił przełom?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Gość12.07.2019 20:36

Ja dawno wydaliłem się z tego miasta, bo górnicy mnie nie cieszą i pożytku mi nie dali...

Lokator 12.07.2019 11:35

Do Michał dlaczego ublizasz łudzono ciezko pracującym ty koński zwisie .

Do Michał12.07.2019 11:10

Co masz na myśli.
ToJo - przecież to ty jesteś w rozsypce umysłowej. Czy zawsze nie myślałeś?

...11.07.2019 20:41

Jakie to smutne wszyscy narzekają . Gdyby nie górnictwo Jastrzębie miało by teraz może 7-8 tysięcy mieszkańców. A mieszkańcy pracowali by w Radlinie ,Chwałowicach itd i itp i też by narzekali ???

DoMichal11.07.2019 15:56

Gdyby nie te ryle i kopalnie to bys wraz ze swoja rodzina dalej mieszkal w Suwałkach i biede klepał.

tik tak11.07.2019 15:36

Pilnujcie kierownika budowy, żeby wam ni uciekł jak w szkole w Zdroju. Bo będzie kolejna rozkopana szkoła, bez widoków na zakończenie remontu

Michał11.07.2019 15:24

Miasto musi zapłacić za przebudowę szkoły bo ryle za rok zaczyna tam dewastować powierzchnię. Ostatni piękny fragment Jastrzębia dopadła rylowska ręka. Smutny los Jastrzębskiej ziemi.

Pokaż wszystkie opinie (8)