Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
12 lipca 2019

Przez problemy w pracy chciała się zabić

Przez problemy w pracy chciała się zabić
fot. KMP Jastrzębie

30-letnia jastrzębianka połknęła znaczną ilość tabletek, aby się zabić. Na szczęście pomoc przyszła na czas i nie doszło do tragedii.

W środę ok. godz. 17:00, Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała zgłoszenie o próbie samobójczej w jednym z mieszkań przy ulicy Szarych Szeregów, w dzielnicy Zdrój.

- Po przyjeździe na miejsce okazało się, że 30-letnia kobieta miała myśli samobójcze związane z problemami w pracy. Zażyła znaczną ilość tabletek i postanowiła ze sobą skończyć. Wcześniej jednak wysłała sms do koleżanki, w którym poinformowała ją o swoich zamiarach. Ta z kolei zaalarmowała policję - mówi asp. Halina Semik z KMP w Jastrzębiu.

Przybyli na miejsce mundurowi, których jastrzębianka wpuściła do mieszkania, wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe. Ratownicy medyczni odwieźli kobietę do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistyczna nr 2.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Poniosą karę nawet za najmniejsze ilości narkotyków Poniosą karę nawet za najmniejsze ilości narkotyków

Pijani rodzice "opiekowali" się dzieckiem Pijani rodzice "opiekowali" się dzieckiem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (23)
Ola16.07.2019 2:09

Ten co pisze ,że chcą na siebie zwrócić uwagę i aby ich dobić czy dotruć bo jest tu taki co takie brednie wypisuje !!!Jeszcze przyjdzie na niego sprawiedliwa kara!-karma wraca.

dyrektor jss15.07.2019 16:56

Wezwanie do biurowca - gwałt na sprzątaczce. Poszkodowana składa zeznania:
- No, klęczę i myję podłogę, a ten zaszedł mnie od tyłu i wykorzystał!
- No, ale czemu pani nie uciekała?
- Gdzie? Na umyte?!

Babcia15.07.2019 14:39

To było jej wołanie o pomoc - wydawało jej się, że nie ma innego wyjścia jak umrzeć.Smutne to i zastanawiające co musiało się wydarzyć w pracy , że podjęła taką decyzję.Dziewczyny nie pozwalajcie facetom traktować się jak przedmiot , nagrywanie i pokazujcie niech to oni się wstydzą , niech zobaczą ich żony , dzieci , matki

Gość14.07.2019 20:37

Czepiacie się dziewczyny a nikt nie powie że pracodawca to kawał gnoja. Może był dyrektorem albo prezesem z małym członkiem i niskim ego więc wzywał się na ludziach

Gość13.07.2019 23:03

szuka rozgłosu? brak słów na ten poziom myślenia. Nie zawsze człowiek radzi sobie ze swoimi problemami, które dla niego są nie do przeskoczenia. Chce zakończyć swoje cierpienie, ale jednak gdzieś w głowie rodzi się myśl, że może kiedyś będzie lepiej, że czeka go dobra przyszłość. Nie każdy potrafi radzić sobie ze stresem czy innymi sytuacjami, które go w życiu spotkały. Ciężko jest mu się przełamać i zwrócić o pomoc do psychologa - profesjonalisty, a rodzina czy znajomi/ przyjaciele, z którymi łatwiej się spotkać i przed którymi łatwiej się otworzyć i zacząć rozmawiać, bagatelizują problem lub nie potrafią go zrozumieć. Poza tym co to za rozgłos? Żyć z myślą, że każdy z otoczenia wie, że chciałaś/eś się zabić? że niektórzy potępiają Cię za to? że takie coś nikomu nie imponuje.
Bądźmy bardziej wyrozumiali. Nie mówię tu o współczuciu czy o jakimś lepszym traktowaniu, po prostu spróbujmy zrozumieć, wesprzeć, nie oceniać. To wystarczy.

gość13.07.2019 11:45

Gdyby chciała to by skończyła z sobą i nie pisała SMS-u. Liczyła na rozgłos i na pozbycie się problemów.

Tomasz13.07.2019 10:23

Tak to wygląda gdzie pracodawca biega za tyłkiem młodych dziewczyn.

Pokaż wszystkie opinie (23)