Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°19°
12 lipca 2019

Przez problemy w pracy chciała się zabić

Przez problemy w pracy chciała się zabić
fot. KMP Jastrzębie

30-letnia jastrzębianka połknęła znaczną ilość tabletek, aby się zabić. Na szczęście pomoc przyszła na czas i nie doszło do tragedii.

W środę ok. godz. 17:00, Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała zgłoszenie o próbie samobójczej w jednym z mieszkań przy ulicy Szarych Szeregów, w dzielnicy Zdrój.

- Po przyjeździe na miejsce okazało się, że 30-letnia kobieta miała myśli samobójcze związane z problemami w pracy. Zażyła znaczną ilość tabletek i postanowiła ze sobą skończyć. Wcześniej jednak wysłała sms do koleżanki, w którym poinformowała ją o swoich zamiarach. Ta z kolei zaalarmowała policję - mówi asp. Halina Semik z KMP w Jastrzębiu.

Przybyli na miejsce mundurowi, których jastrzębianka wpuściła do mieszkania, wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe. Ratownicy medyczni odwieźli kobietę do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistyczna nr 2.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zniknęła z domu mając 7 tys. zł gotówki Zniknęła z domu mając 7 tys. zł gotówki

Weekend pod wzmożonym nadzorem Weekend pod wzmożonym nadzorem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (23)
Ola16.07.2019 2:09

Ten co pisze ,że chcą na siebie zwrócić uwagę i aby ich dobić czy dotruć bo jest tu taki co takie brednie wypisuje !!!Jeszcze przyjdzie na niego sprawiedliwa kara!-karma wraca.

dyrektor jss15.07.2019 16:56

Wezwanie do biurowca - gwałt na sprzątaczce. Poszkodowana składa zeznania:
- No, klęczę i myję podłogę, a ten zaszedł mnie od tyłu i wykorzystał!
- No, ale czemu pani nie uciekała?
- Gdzie? Na umyte?!

Babcia15.07.2019 14:39

To było jej wołanie o pomoc - wydawało jej się, że nie ma innego wyjścia jak umrzeć.Smutne to i zastanawiające co musiało się wydarzyć w pracy , że podjęła taką decyzję.Dziewczyny nie pozwalajcie facetom traktować się jak przedmiot , nagrywanie i pokazujcie niech to oni się wstydzą , niech zobaczą ich żony , dzieci , matki

Gość14.07.2019 20:37

Czepiacie się dziewczyny a nikt nie powie że pracodawca to kawał gnoja. Może był dyrektorem albo prezesem z małym członkiem i niskim ego więc wzywał się na ludziach

Gość13.07.2019 23:03

szuka rozgłosu? brak słów na ten poziom myślenia. Nie zawsze człowiek radzi sobie ze swoimi problemami, które dla niego są nie do przeskoczenia. Chce zakończyć swoje cierpienie, ale jednak gdzieś w głowie rodzi się myśl, że może kiedyś będzie lepiej, że czeka go dobra przyszłość. Nie każdy potrafi radzić sobie ze stresem czy innymi sytuacjami, które go w życiu spotkały. Ciężko jest mu się przełamać i zwrócić o pomoc do psychologa - profesjonalisty, a rodzina czy znajomi/ przyjaciele, z którymi łatwiej się spotkać i przed którymi łatwiej się otworzyć i zacząć rozmawiać, bagatelizują problem lub nie potrafią go zrozumieć. Poza tym co to za rozgłos? Żyć z myślą, że każdy z otoczenia wie, że chciałaś/eś się zabić? że niektórzy potępiają Cię za to? że takie coś nikomu nie imponuje.
Bądźmy bardziej wyrozumiali. Nie mówię tu o współczuciu czy o jakimś lepszym traktowaniu, po prostu spróbujmy zrozumieć, wesprzeć, nie oceniać. To wystarczy.

gość13.07.2019 11:45

Gdyby chciała to by skończyła z sobą i nie pisała SMS-u. Liczyła na rozgłos i na pozbycie się problemów.

Tomasz13.07.2019 10:23

Tak to wygląda gdzie pracodawca biega za tyłkiem młodych dziewczyn.

Pokaż wszystkie opinie (23)