Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°20°
15 lipca 2019

Samochód uderzył w latarnię

Samochód uderzył w latarnię
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W niedzielę ok. godz. 18:00-19:00 w sołectwie Ruptawa, na ulicy Cieszyńskiej samochód wypadł z łuku drogi i uderzył w latarnię oraz drzewa.

W niedzielę w godzinach wieczornych do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju wpłynęło zgłoszenie o niebezpiecznie wyglądającym zdarzeniu drogowym.

Jak poinformowała aspirant Halina Semik na ulicy Cieszyńskiej (na wysokości skrzyżowania z ul. Płonki) w sołectwie Ruptawa, kierowca samochodu marki Ford stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi, uderzając w latarnię i pobliskie drzewa. Na miejsce przybył policyjny patrol oraz ratownictwo medyczne. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń w wyniku tego zdarzenia.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Weekend pod wzmożonym nadzorem Weekend pod wzmożonym nadzorem

Jeśli nie przepuścisz pieszego...  mandat Jeśli nie przepuścisz pieszego... mandat

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Pitolenie16.07.2019 15:27

Kaz wrzuc na yt

KAZ16.07.2019 14:12

Zawsze jeżdżę z kamerką. Mam już 10 cio godzinny film z Jastrzębia, gdzie kierowcy jeżdżą jak dzikie świnie. To tylko kilkusekundowe wycinki filmu. Gdybym mógł wlepiać mandaty po 100 zł byłbym miliarderem.

Nie zdążyłem16.07.2019 13:23

Za zniszczoną latarnię i długą akcję blokującą Cieszyńską. Nie zdążyłem na umówione spotkanie z nowym pracodawcom i straciłem pracę, którą mogłem mieć.
Jeśli kierowca Forda, stracił panowanie na pojazdem z powodu awarii np. układu kierowniczego, nie będę miał pretensji ale tylko wtedy gdy jechał z szybkością 50 Km/godz jaka tam obowiązuje. Na co dzień nie da się jechać z taką szybkością, bo zawsze znajdzie się jakiś debilowaty młodzian wyprzedzający na podwójnej ciągłej na zakręcie. Czy takich można eliminować likwidując zagrożenia jakie tworzy?

Radio Teheran16.07.2019 9:13

"obciążyć kosztami za zniszczoną latarnie i drzewa kwotą 300 tysięcy złotych"

Jesli ma ubezpieczenie OC (obowiazkowe), to ten pokrywa straty. Nie popadaj w smutek.

KAZ16.07.2019 8:23

Wyprzedzałeś mnie chamie na podwójnej ciągłej przed przejściem dla pieszych.

Gość16.07.2019 7:35

Zabrać prawo jazdy na okres 5 lat i obciążyć kosztami za zniszczoną latarnie i drzewa kwotą 300 tysięcy złotych.