Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
19 lipca 2019

Narkotykowe żniwa policjantów

Narkotykowe żniwa policjantów
fot. KMP Jastrzębie

W ręce policjantów wpadło trzech podejrzanych o posiadanie narkotyków i osoba poszukiwana do ustalenia miejsca pobytu. O dalszym losie zatrzymanych zdecyduje sąd. Grożą im nawet 3 lata więzienia.

- Podczas środowej służby, kilka minut po 16.00 stróże prawa z wydziału kryminalnego przeszukali mieszkanie na ulicy Wielkopolskiej.  Nie dość, że zastali w nim mężczyznę w wieku 26 lat, który był poszukiwany, to jeszcze zatrzymano jastrzębiankę (29 lat) i mężczyznę z Żor (24 lata), którzy posiadali środki zabronione w postaci KATYNON (0,66 grama), MDMA (0,58 grama), PENTEDRON (0,90 grama) - mówi Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

W tym samym dniu około godz. 23:20 zatrzymano kolejnego mężczyznę przy garażach na ulicy Wielkopolskiej. Posiadał on narkotyki o nazwie KATYNON (0,61 grama). Uwagę mundurowych zwróciło jego nerwowe zachowanie.

Stróże prawa zabezpieczyli narkotyki, a zatrzymane osoby doprowadzili do policyjnego aresztu. Zostanie przedstawiony im zarzut posiadanie substancji zabronionych. Za popełnione przestępstwo grożą 3 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Poniosą karę nawet za najmniejsze ilości narkotyków Poniosą karę nawet za najmniejsze ilości narkotyków

Mężczyzna został potrącony na pasach Mężczyzna został potrącony na pasach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Gość23.07.2019 9:14

Na Wielkopolskiej całe rodziny zajmują się tym procederem, rodzice sprowadzają towar i porcjują, a dzieci dilują. W każdej klatce schodowej jest przynajmniej jeden sprzedawca. Mozesz też zamówić towar wraz z dostawą posiłku. Nawet na ulicy zaczepiają cię ludzie, którzy oferują alkohol. Kupuje go nawet ksiądz. Nie ma problemu z papierosami bez akcyzy. Dlatego nikogo nie dziwi bezrobotny z dwoma samochodami i spacerujący nocami dzieciaki z towarem w plecakach.

Smolka20.07.2019 20:17

Dalej te cadyka na Wlkp działają przecież to pozamykali ?

Mm20.07.2019 10:58

Sukces :D a na Krakowską pielgrzymki dalej chodzą kupować pod nr 24 do mieszkania w piwnicy

Gość20.07.2019 10:47

Dlaczego nie przeszukują knajp, w których bywają?

Tomasz19.07.2019 21:11

Co się dzieje w tej ubezpieczalni na wielkopolskiej ?

K19.07.2019 17:37

Ubezpieczenia na Wielkopolskiej mają jeszcze inny wątek

Tynkarz19.07.2019 17:23

Karanie za prochy zawsze spoko! Jeszcze tylko wyplewić bydło z kasyna na wlkp ;)

Pokaż wszystkie opinie (14)