Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°20°
19 lipca 2019

Kiedy otworzą lodowisko "Jastor"?

Kiedy otworzą lodowisko "Jastor"?
fot. MOSiR Jastrzębie

Chociaż lato ma się w najlepsze, jednak miłośników białego szaleństwa nie brakuje.  Właśnie oni z niecierpliwością czekają na rozpoczęcie sezonu na lodowisku „Jastor”.

Kiedy będzie można założyć łyżwy i śmigać po białej, zmrożonej tafli? Miłośnicy tego typu sportu wiedzą doskonale, że nie ma nic lepszego, niż jeżdżenia na łyżwach w samym środku lata.

- Lodowisko „Jastor” przechodzi, jak co roku, przerwę technologiczną. Już podejmujemy działania, które doprowadzą do jego otwarcia. Nastąpi to najprawdopodobniej 15 sierpnia lub kilka dni po tym terminie. Serdecznie zapraszamy mieszkańców do korzystania ze ślizgawek - mówi dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Zofia Florek.

Warto dodać, że tradycyjnie pierwsza ślizgawka na inaugurację sezonu jest bezpłatna. O jej terminie poinformujemy, jak tylko zostanie ustalony.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sobota na piachu. Impreza na Witczaka Sobota na piachu. Impreza na Witczaka

To nie jest kult szatana, a dobra zabawa To nie jest kult szatana, a dobra zabawa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
do tik tak20.07.2019 19:49

Weź pod uwagę że na czas Janeckiego przypadały największe dopłaty Unijne, teraz już prawie ich nie ma, a przynajmniej nie ma ich takie duże inwestycje.

tik tak20.07.2019 19:04

"Koszt inwestycji ?Modernizacja i nadbudowa Hali Widowiskowo Sportowej przy Alei Jana Pawła II w Jastrzębiu- Zdroju? razem z wyposażeniem wyniósł ok. 44 mln zł, z czego ponad 11 mln zł prezydent miasta Marian Janecki pozyskał z Unii Europejskiej "
Cyt. MOSiR
To dla tych którzy piszą,że za Janeckiego tylko Bzie się rozwijało
Dziś nierealne, żeby taką inwestycję zrobiono, ja sobie tego przy tej prezydent nie wyobrażam

do Zołza19.07.2019 22:02

A to szkoły tam na Zofiówce nie ma, żebyś troszkę "mondżejsza" była? Ďwie klasy podstawówki już by ci coś dały.

Zołza z zofiówki19.07.2019 16:33

A biedna myślałam , że lodowisko to tylko w zimie , ale tak to jest jak się mieszka za Zofiówce gdzie tylko parkingi i biedronka

Leonard19.07.2019 14:29

Ja osobiście bardzo lubię lodowisko w lecie. I faktycznie bardzo dużo ludzi z innych miast przyjeżdża na nasze lodowisko w lecie.

Gość19.07.2019 12:43

Nie moge się doczekać!

Pokaż wszystkie opinie (9)