Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
19 lipca 2019

"Strzelają do mnie w nocy. Na pomoc!"

"Strzelają do mnie w nocy. Na pomoc!"
fot. pixabay

Mieszkanka sołectwa Moszczenica zaalarmowała Policję, że ktoś strzela do niej i czuje się zagrożona. Kobieta wzywała mundurowych na pomoc.

- Zdarzenie miało miejsce w czwartek, około godziny 22:30. Do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu wpłynęło zgłoszenie od mieszkanki ulicy Frysztackiej, że czuje się zagrożona, ponieważ ktoś do niej strzela. Na miejsce udał się policyjny patrol, który nie potwierdził tej informacji. Policjanci sporządzili notatkę z tej interwencji - mówi asp. Halina Semik z KMP.

Policjanci informują, że to nie pierwsze bezpodstawne wezwanie tej pani. W takiej sytuacji funkcjonariusze mogą sporządzić wniosek do sądu o ukaranie za bezpodstawne wezwanie policji. W tym przypadku jednak mundurowi mają wątpliwości, czy kobieta jest świadoma tego, co robi. Policja jest w kontakcie z Ośrodkiem Pomocy Społecznej i rozważa możliwość skierowania jastrzębianki na badania specjalistyczne.

Poprzez swoje zachowanie kobieta niepotrzebnie wzywa policjantów, ale jest też uciążliwa dla sąsiadów pod adresem, których kieruje bezpodstawne oskarżenia. Nic dziwnego, że tracą cierpliwość dla jej poczynań.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Brutalne morderstwo. Górnik zabił znajomą z pracy? [video] Brutalne morderstwo. Górnik zabił znajomą z pracy? [video]

Uwaga Alarm! Zwracajcie uwagę na zagrożenia Uwaga Alarm! Zwracajcie uwagę na zagrożenia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Ja14.08.2019 12:10

To jest chora psychcznie kobieta z którą na razia nic się nie da zrobić dopóki nie zacznie zagrażać sobie i innym. To że krzyczy od 23 do 6 rano co drugą noc to jest normalne? Sąsiadów wariatka terroryzuje

seboc22.07.2019 21:51

Może próbują zwalić na babkę ze jest świrnięta a nienawiść ludzi nie zna granic......

Smolka21.07.2019 13:56

Ciekawe czy faktycznie nie strzelali do tej banki choćby z wiatrówki ??

Ktoś 21.07.2019 8:08

Mieszkam obok niej i naprawdę jest to uciążliwa kobieta. Co chwilę dzwoni na policję na sąsiadow bo coś sobie wymyślila . Sąsiad idzie wyrzucić śmieci a ona krzyczy że on tam chodzi specjalnie i ją podgląda. Czy jest to normalne?

Hmm20.07.2019 21:49

dziwna sprawa, bo również słyszałam strzały

Emeryt20.07.2019 14:04

Co to znaczy;bezpodstawne wezwanie policji! a kiedy mi wiedzieć że wezwanie jest bezpodstawne?

Alex19.07.2019 23:08

Karać,karać i jeszcze raz karać!!!Bo inaczej będzie to robić cały cza psycholka.

Pokaż wszystkie opinie (11)