Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
22 lipca 2019

Upadło jastrzębskie biuro podróży. Jest niewypłacalne

Upadło jastrzębskie biuro podróży. Jest niewypłacalne
fot. pixabay

Jastrzębskie Biuro Podróży Steja Travel ogłosiło upadek. Za granicą przebywa 152 turystów.  Właściciele biura zapewniają, że mają oni opłacony hotel i powrót autokarami do kraju.

- Po prawie 30 latach działalności marki Steja, w tym 16 lat pod nazwą Steja Travel, z uwagi na niespodziewaną i zaskakującą decyzję banku o wycofaniu dalszego finansowania działalności firmy, a w związku z tym wymagalności spłaty zadłużenia zostaliśmy zmuszeni do podjęcia bardzo trudnej decyzji o ogłoszeniu niewypłacalności - zapewniają właściciele biura podróży.

Biuro Podróży Steja i Travel informuje, że klienci, którzy obecnie przebywają na wyjazdach mają opłacone wszelkie świadczenia wraz z powrotem do kraju, spokojnie dokończą swój wypoczynek i wrócą do kraju zapewnionym przez nas transportem zgodnie z ich rezerwacjami.

Wyjazdy, które mają się rozpocząć od dnia 19.07.2019 r. są odwołane. Obecnie trwa uruchamianie procedury mającej na celu umożliwienie Klientom otrzymanie zwrotu wszystkich wpłaconych na poczet wyjazdów środków.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biuro podróży z Jastrzębia zbankrutowało. 92 klientów na wczasach Biuro podróży z Jastrzębia zbankrutowało. 92 klientów na wczasach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
mysz24.07.2019 14:35

chcieli to upadli.

Gość23.07.2019 10:01

@Gość 22.07.2019 19:32

Dokladnie.

Ze mna za wykonane ponad 10 lat temu uslugi do dzisiaj sie nie rozliczyli. Nadete bufony tam siedzialy i tyle. O!

Gość22.07.2019 19:32

Karma wraca

Grzegorz22.07.2019 17:54

Mieszkańcy kasę mają 500+, wypłacane są przez zakłady dofinansowania dla dzieci, wczasy pod gruszą, w sezonie większość pobytów jest wykupiona. Ale nieźle bank poczyna, tylko aby upchać kredyt, kto dokonuje analiz - dyletanci. To biuro specjalizowało się w fajnych koloniach i obozach, możliwe, że zagranicą przebywają teraz dzieci i młodzież.Czy to bank znanego milionera, któty chce pozwać państwo polskie?

Radio Teheran22.07.2019 13:01

"a co do tego ma miasto? Przecież to prywatne biznesy"

Juz wyjasniam.
Bogaci mieszkancy kupuja produkty i uslugi.
Biedni nie kupuja i przedsiebiorstwa upadaja.
Liczba mieszkancow tez spadla znacznie przez ostatnie 20+ lat, zmienila sie struktura wiekowa.
Rynek dla firmy turystycznej sie skurczyl.

Nie znam sprawy, ale banki same w sobie bywaja nieuczciwe. Prosty przyklad to firmy leasingowe - nie przetrwala zadna niebedaca wlasnoscia banku, banki odmawialy wspolpracy.

Adam22.07.2019 10:28

Pan maż postanowił. Przecież od długiego czasu biurem zarządzał syn.
Dwa musieli mieć wielkie zadłużenie w banku skoro bank się wk#rwił i zamknął linie kredytową.
Trzy miasto się rozwija? Mieszkanie c a co do tego ma miasto? Przecież to prywatne biznesy

App22.07.2019 10:21

Co ma piernik do wiatraka. To dwie niezalezne finansowo firmy ktore juz dawno sie rozdzielily niewyplacalnosc zdarza sie .umiejetnosc zarzadzania finansamitak wielkiej firmy nie jest tak prosta jak by sie wydawalo

Nauczyciele 22.07.2019 10:14

Teraz będą kopalnie upadac

Anna22.07.2019 8:51

A gdzie to biuro miało swoją siedzibę?

Waćpan wyborca22.07.2019 8:28

Jak powstaje zadłużenie firmy?
Właściciele wydają więcej niż mają przychodów. Albo źle kalkulowali ceny wycieczek, albo roztrwonili to co mieli. Zwalanie winy na bank, że odmawia dalszego kredytowania to absurd.

Pokaż wszystkie opinie (15)