Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°13°
22 lipca 2019

Samochód dachował na wiadukcie

Samochód dachował na wiadukcie
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24h

W niedzielę po południu samochód osobowy dachował na wiadukcie przy ulicy Pszczyńskiej. Z powodu ulewy warunki na drogach były trudne. Policjanci apelują o szczególną ostrożnośc. 

W niedzielę, po godzinie 14:00, do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym, który miał miejsce na wiadukcie przy ulicy Pszczyńskiej. Samochód osobowy, jadący w stronę Pawłowic,  dachował. Na miejsce przybyli mundurowi oraz służby  medyczne.

Najprawdopodobniej przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków jazdy. Ulewne deszcze padające w niedzielę spowodowały, że sytuacja na drogach była trudna. Policjanci apelują, aby w takich warunkach jechać ze szczególną ostrożnością.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Oszuści atakują! Podstępem wyłudzają BLIK Oszuści atakują! Podstępem wyłudzają BLIK

Chciał podpalić samochód byłej dziewczynie, następnie siebie Chciał podpalić samochód byłej dziewczynie, następnie siebie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Pani Ania24.07.2019 5:59

Niniejszym zamykam temat, a w dalszej kolejności wiadukt.

W jastrzębskim magistracie czekam na propozycje od mieszkańców, co byłoby jeszcze w tej upadającej osadzie górniczej do zamknięcia.

inzynier BOLEK23.07.2019 4:05

Pani Aniu zamknijmy ten wiadukt

KAZ22.07.2019 22:25

@Kicia

SJZ i wszystko jasne.

Adam22.07.2019 21:50

Tą drogą jeździ tysiące samochodów dziennie. Gdyby było coś nie tak z drogą, to wypadków byśmy mieli kilkadziesiąt dziennie.
Ewidentna wina kierowcy- brak wyobraźni i przewidywania...

Kicia 22.07.2019 16:53

SWD i Wszystko tłumaczy

Arnoldek22.07.2019 13:50

Do Gość : rondo na wiadukcie ? Zmień dealera chłopie !!! A zakręt o który chyba Ci chodzi jest dobry! Wystarczy zwolnić !!!

KAZ22.07.2019 11:00

No kurna. Pieprzony wiadukt. Zamknąć. Zrobić objazdy.

Pokaż wszystkie opinie (8)