Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
24 lipca 2019

Kręci was Jastrzębie? Konkurs z nagrodami

Kręci was Jastrzębie? Konkurs z nagrodami
fot. Robert Jaczyński

„Kręci mnie Jastrzębie” to nazwa konkursu ogłoszonego przez jastrzębski magistrat. Chodzi o to, aby ukazać piękno naszego miasta, jego ciekawe miejsca, po prostu wszystko to, czym można się pochwalić, z czego jesteśmy dumni.

Miasto Jastrzębie-Zdrój ogłasza konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcie wykonane na terenie miasta. Nie wyznaczamy ściśle tematyki zdjęć, pragniemy jedynie, by  zgłoszone prace wpisywały się w szeroko rozumiane hasło promocyjne „Kręci mnie Jastrzębie!”, ukazując walory krajobrazowe miasta. W ramach konkursu przyjmowane są zarówno fotografie wykonywane w ostatnich latach, jak i archiwalne.  Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody, z wyróżnionych zdjęć powstanie kalendarz, a także wystawa, która będzie prezentowana w holu głównym Urzędu Miasta.

Prace fotograficzne zapisane na płycie CD lub innym nośniku wraz z Kartą Zgłoszeniową należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 września 2019 r. bezpośrednio do Urzędu Miasta, Kancelaria Ogólna, al. Piłsudskiego 60, 44-335 Jastrzębie-Zdrój w zamkniętej kopercie z dopiskiem „konkurs fotograficzny Kręci mnie Jastrzębie”. Dopuszcza się także przesłanie prac drogą mailową na adres promocja@um.jastrzebie.pl. Warunkiem przyjęcia takiego zgłoszenia jest dołączenie skanu podpisanej karty zgłoszeniowej.

Szczegóły w regulaminie na stronie internetowej miasta. Kartę zgłoszenia można pobrać tutaj.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH przegrywa na Jastorze. Gol w ostatnich sekundach JKH przegrywa na Jastorze. Gol w ostatnich sekundach

JKH GKS gromi GKS Tychy 4:1 JKH GKS gromi GKS Tychy 4:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Lowe hejter, hejt lower30.07.2019 6:20

Moi drodzy, po co doszukiwać się rzekomego piękna w tej upadającej osadzie górniczej? Była budowana na szybko aby przyjezdni zewsząd za pracą ludzie mieli gdzie sie przespać i tyle. Zero tradycji i zabytków. Dno!

tik tak28.07.2019 23:37

To prawda. Odcinek ulicy Podhalańskiej, od ronda do Mazowieckiej, to syf. Jakiś plac ze wszystkim i niczym, inny z gruzowiskiem i ten płot pamiętający czasy komuny
"Przedsiębiorcy" esteci, hałdy za Borynią lepiej wyglądają

je27.07.2019 14:52

mam pomysł na fotoreportaż: "Piękno hałdy pana B. przy Podhalańskiej". Dostanę gran prix i główną nagrodę typu uścisk dłoni sołtysa oraz majtki z nadrukiem "Jastrzębie"??

Gość25.07.2019 11:29

"wystawa, która będzie prezentowana w holu głównym Urzędu Miasta"

Jaka ta cała upadająca osada górnicza, taka kulturalna galeria sztuki.

Gość25.07.2019 10:36

Sztucznie napompowana nagonka medialna na wyszukiwanie rzekomego piękna z tej upadającej osadzie górniczej, gdzie nic poza nowymi wydziałami w UM nie powstaje. Czas wreszcie przyznać, że król jest nagi.

Gps24.07.2019 21:48

Najlepsze zdjęcia z naszego miasta to te, na których miejsca są uwiecznione z naszą Pani Prezydent. To tyle.

gość24.07.2019 17:30

dorzucić fotki z zalanej ulicy Mazowieckiej i innych podczas ostatniego deszczu. Napisać ile lat ją remontowała i ile na to naszych podatków zmarnowała.!!!!!!

Pokaż wszystkie opinie (16)