Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°13°
25 lipca 2019

Wielki festyn przed halą widowiskowo-sportową

Wielki festyn przed halą widowiskowo-sportową
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Ciekawi Cię jak wygląda zatrzymanie groźnego przestępcy? Chcesz zobaczyć jakie zadania wykonuje pies policyjny? Chcesz wejść do więźniarki lub karetki pogotowia? Będzie ku temu okazja podczas sobotniego festynu zdrowia.

W najbliższą sobotę odbędzie się Festyn Bezpieczeństwa. Miejsce festynu to parking przed halą widowiskowo-sportową, początek o godzinie 15:00. Program imprezy jest ciekawy, zawiera elementy edukacyjne oraz rozrywkowe. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej zaprezentuje Pokaz udzielania pierwszej pomocy. Pokazy ratownictwa drogowego. Będzie też pokazy grupy wysokościowej. Komenda Miejska Policji  przygotuje stanowiska edukacyjno-informacyjnego z materiałami profilaktycznymi oraz prezentacją broni i wyposażenia policyjnego. Prezentacje radiowozu oraz motocykli policyjnych.  Pokaz zatrzymania niebezpiecznego przestępcy w wykonaniu policjantów wydziału prewencji KMP. Pokaz tresury policyjnych psów służbowych. Przewidziano udział maskotki policyjnej Sznupka. Straż Miejska będzie miała  stanowisko edukacyjno-informacyjne z materiałami promocyjnymi. Zaprezentuje pojazdy służbowe oraz maskotkę Smokuś.

Pogotowie Ratunkowe: Fantomy do udzielania pierwszej pomocy. Prezentacja karetki.  Ośrodek Szkolenia Kierowców Jazda Orlik: Alkogogle - demonstracja upośledzenia zmysłów po spożyciu alkoholu.

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Rybniku zapromuje służbę wojskową. Natomiast służba więzienna pokaże zestaw ochronny, broń palną długą i krótką oraz pojazd do przewożenia więźniów. Straż Graniczna Bielsko-Biała będzie informować o swojej formacji oraz pokaże quady i motocykle, z których korzysta na co dzień. Word Katowice zaprosi na pokaz pierwszej pomocy, a także zbada refleks kierowców za pomocą specjalnych aparatów.

Miejsce festynu: hala widowiskowo-sportowa, początek o godz. 15:00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jest okazja do bezpłatnych badań Jest okazja do bezpłatnych badań

Zagraniczna gra w Jastrzębiu Zagraniczna gra w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
TPW28.07.2019 23:27

Bardzo interesująca impreza, ale akcja strażaków wydawała się strasznie długa, mój syn po dobrych długich chwilach zapytał czy ten pan jeszcze żuje hehe

Gość26.07.2019 18:40

Nuda. Wolę posiedzieć przed tv.

Gość26.07.2019 9:25

Dla tych co krytykują takie wydarzenia...
Siedzcie w domu i pierdzcie w stołek. Ja biore dzieciaki i ide na festyn a radość ich będzie nieoceniona sygnal syren blask kogutów samochody od strazypozarnej po pogotowie resoraki będą na wyciągnięcie ręki ale te prawdziwe nie zabawkowe dzieciaki będą przeszczesliwe.
A wy narzekajcie wasze zycie jak widac jest the best...

Znafca temató26.07.2019 6:04

Piszcie, krytykujcie, obrażajcie innych.

Nikt nic sobie z tego nie robi, a karawana jedzie dalej.

Do gosc25.07.2019 19:08

Jakto lto zabezpieczy imprezę pewnie jak zwykle uczniowie pseudo klasy policyjnej z zs3 .... naiwniacy zwykle LICEUM robia a ze w mundurku pobiegaja za punkty

Telewizja Kabul25.07.2019 17:44

Radio Teheran
Gość 13.57
No patrzcie jaki.....
Łączę się z wami w bólu.

Do RMF FM Dziś o 12:0225.07.2019 15:49

A ty zawieś sobie tabliczkę z napisem szukam rozumu zgubiłem w okolicach śmietnika

Pokaż wszystkie opinie (19)