Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
26 lipca 2019

Sobota na piachu. Impreza na Witczaka

Sobota na piachu. Impreza na Witczaka
fot. archiwum MOSiR Jastrzębie

Każdy, Kto chce miło spędzić sobotę zaproszony jest na Kąpielisko Zdrój, przy ulicy Witczaka w Zdroju. Można wziąć udział w turnieju siatkówki dla amatorów.

Miasto Jastrzębie Zdrój, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  Jastrzębie Zdrój i Śląski Związek Piłki Siatkowej zapraszają na turniej mikstów w ramach IV Otwartych Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są w dniu imprezy do godziny 9:00, początek zawodów o godz. 9:30.

Zawody wyłonią Mistrzów Śląska w kategorii męskiej, mikstów i kobiet. Trzy najlepsze pary otrzymają puchary i medale. Pula nagród finansowych w Turniejach Finałowych Mężczyzn i Mikstów (I miejsce 40% puli, II-30%, III-20%, IV-10%) wynosi co najmniej 1500 zł, Kobiet - 1000 zł.

Warto wziąć udział w tym turnieju nie tylko walcząc o nagrody, ale zapewniając sobie kondycje, zdrowie i dobre samopoczucie. Jest to też dobry pomysł na spędzenie soboty w Jastrzębiu.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pomarańczowi przegrywają z wicemistrzem Polski Pomarańczowi przegrywają z wicemistrzem Polski

JW przegrywa. ZAKSA lepsza w Jastrzębiu JW przegrywa. ZAKSA lepsza w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość07.08.2019 10:55

Na basenie smród brak gastronomii i zapchane toalety. Dziękujemy mosir

Gość27.07.2019 23:14

Mogli by sie za robote wziasc a nie grac

Gość27.07.2019 7:28

No teheran do dzieła