Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°13°
26 lipca 2019

Mężczyzna napadł kwiaciarkę - przewrócił i dusił

Mężczyzna napadł kwiaciarkę - przewrócił i dusił
fot. KMP Jastrzębie

Na 3 miesiące trafi do aresztu 24-letni mężczyzna, podejrzany o rozbój w kwiaciarni. Zamiast kwiatów, chciał pieniądze, na dodatek był bardzo agresywny

24-letni mieszkaniec Jastrzębia wszedł do kwiaciarni i poprosił o wiązankę róż, w momencie, gdy kobieta przygotowywała zamówienie, mężczyzna wszedł za ladę i chciał otworzyć kasę, gdy zwróciła mu uwagę, że ma stać po drugiej stronie, chwycił kobietę za szyję, wepchnął na zaplecze, przewrócił, dusił i krzyczał, że ma dać mu pieniądze.

-Kwiaciarka długo walczyła z napastnikiem, w pewnym momencie udało się jej wyswobodzić z uścisku i chwyciła w ręce gaśnicę, mężczyzna, widząc, że kobieta nie odpuści, zrezygnował i wybiegł z kwiaciarni. Policjanci natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia ruszyli na poszukiwania sprawcy. Patrolując centrum miasta za osobą o podanym rysopisie, zauważyli mężczyznę, którego wizerunek odpowiadał szukanej osobie, mężczyzna ten na widok mundurowych zaczął uciekać, stróże prawa w trakcie pościgu zatrzymali 24-latka - mówi asp. Halina Semik. 

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mieszkańcowi Jastrzębia-Zdroju zarzutu rozboju. Teraz najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie

Polub i udostępnij
Czytaj też

Oszuści atakują! Podstępem wyłudzają BLIK Oszuści atakują! Podstępem wyłudzają BLIK

Chciał podpalić samochód byłej dziewczynie, następnie siebie Chciał podpalić samochód byłej dziewczynie, następnie siebie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (34)
Ola28.07.2019 21:08

Raz, dwa, trzy do paki idziesz Ty.

Gość27.07.2019 23:13

Krzyczeli OBPNS

@driver27.07.2019 18:40

a moze to ktoś z twojego osiedla na manhatanie? :)

ksiadz27.07.2019 14:00

To niewierny Tomasz. Nie chciał siadać na kolana gdy był jeszcze ministrantem. A mówiłem mu że mam Mikołaja.

Driver27.07.2019 13:26

Podobno krzyczał Bóg Honor Ojczyzna oraz Śmierć Wrogom Ojczyzny.

Radio Teheran27.07.2019 13:01

@do Teherana

Patrz co się w mieście dzieje. Pierdoły to od lat robią urzędnicy. Gdzie są ci ich inwestorzy?
Jedz dokądkolwiek i zobacz jak działa świat.

Henryk27.07.2019 9:33

Gdzie to bylo??

Pokaż wszystkie opinie (34)