Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°13°
29 lipca 2019

Walczyła o życie, teraz dziękuje policjantom

Walczyła o życie, teraz dziękuje policjantom
fot. Policja.pl

Pani Małgorzata Zuber, kwiaciarka, którą napadł 24-letni mężczyzna, podziękowała policjantom za szybką reakcje i ujecie agresora.

Na ręce I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu-Zdroju mł. insp. Dariusza Zajdy Małgorzata Zuber, złożyła osobiście podziękowanie za okazaną pomoc, wsparcie, profesjonalne podejście policjantów wobec ciężkiej sytuacji, jaka ją spotkała oraz za natychmiastowe zatrzymanie oprawcy.

- Jak opowiada pani Małgorzata, nie była to dla niej łatwa sytuacja, młody, silny mężczyzna dusił ją, a ona musiała walczyć o swoje życie, sama nie wie skąd tyle w niej sił, aby odeprzeć atak napastnika. Mężczyzna przebywa już w areszcie, a pani Małgorzacie, nie grozi już żadne niebezpieczeństwo z jego strony - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Chciał podpalić samochód byłej dziewczynie, następnie siebie Chciał podpalić samochód byłej dziewczynie, następnie siebie

Oddała mu ukradziony plecak i portfel Oddała mu ukradziony plecak i portfel

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Wojtek02.08.2019 14:25

czas na telefon miała jak gość zwiał.

ciapma01.08.2019 17:26

walczyła o życie, ale miała czas na wykonanie telefonu , ciekawe czy przy tym nie walnęła sobie popularnej sweetfoci --- co za sarkazm

Izolator29.07.2019 22:14

Powinni podawać d o wiadomosci publicznej nazwiska i imię bandytów a nie ofiar. dziękuję za uwagę

Jan29.07.2019 10:47

Gratulacje za odwage i postawe Pani Małgorzato. A Policjantom za tak szybką, profesjonalną reakcję. Kolejny przykład dobrej służby, brawo !

Gość29.07.2019 6:56

"pani Małgorzacie, nie grozi już żadne niebezpieczeństwo z jego strony"

Oby, czego Pani szczerze życzę. Ale znając podejście sądów do egzekwowania kar, za tego typu podobne przestepstwa, to dostanie coś symbolicznego w zawiasach i potem stwierdzi, że należy się zemścić. Oby nie.