Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
31 lipca 2019

"Zniszczę wam wszystkie drzwi"

"Zniszczę wam wszystkie drzwi"
fot. Policja.pl

W poniedziałek około 23:30 na ulice Gagarina wezwano policyjny patrol w obawie przed agresywnym mężczyzną, który groził lokatorom, że zniszczy im drzwi i „poznają jego siłę”.

- Po przybyciu na miejsce policjanci udali się pod wskazany adres, gdzie zastali grupkę mężczyzn i kobietę spożywających alkohol. Funkcjonariusze nie potwierdzili zgłoszenia o agresywnym mężczyźnie. Zwrócili uwagę, aby lokatorzy zachowali się ciszej, ponieważ przeszkadzają innym mieszkańcom. Po wylegitymowaniu okazało się, że jedna z obecnych tam osób jest poszukiwana do odbycia kary - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Wspólne biesiadowanie przy alkoholu nie było dla mężczyzny zbyt szczęśliwe, ponieważ został on zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego w celu odbycia kary.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wojsko wyjdzie na jastrzębskie ulice? Wojsko wyjdzie na jastrzębskie ulice?

Pijana matka straciła przytomność. Dziecko zabrała ciotka. Pijana matka straciła przytomność. Dziecko zabrała ciotka.

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Suli01.08.2019 17:16

Sorry ale nie mieszka tam 5 porządnych rodzin.. 5 rodzin to patologia byles/as tam? Przebywasz że tak piszesz? Bo wątpię że człowiek który przebywa tam albo chociaz bywa raz na rok by tak napisał.. Nie znasz nie oceniaj bo wrzucanie do jednego wora wszystkich to nie rozwiązanie a patologia jest wszędzie i zgadzam się ze na os. 1000 leciajest większą patologia i dużo więcej cpunow nic na Gagarina wyjdziesz o 12 w nocy na dwór na Gagarina nic ci się nie stanie wyjdziesz o ten samej godzinie na osiedle to możesz zostać skatowanym.. Więc nie mówcie mi tutaj że Gagarina to jedna wielka patola bo tam nie jest

Gość01.08.2019 6:55

@D

"są eksmitowani więc proszę się nie wypowiadać"

A jednak się wypowiem, bo zakazywać innym wypowiedzi to możesz sobie na swoim forum, o ile stworzysz. Skoro z Gagarina ludzie są eksmitowani za niepłacenie to dokąd? Przecież to osiedle wysiedleńców. Mylę się?

Siemaszko01.08.2019 1:10

Szczerze. To na każdym osiedlu się zdarza patologia, nawet w Zdroju, nie te czasy gdzie Przyjaźń słynęła z tego że łatwo można było łomot zarobić, od jakiegoś czasu się tam uspokoiło i jest bezpieczniej na pewno tam niż na takiej Turystycznej, Wielkopolskiej czy Manhatanie.

Do suli01.08.2019 0:26

Gagarina sobie wyrobiła markę przez lata i nic tego nie zmieni,nawet to ze mieszka tam 5 porządnych rodzin.

Koko31.07.2019 23:09

Napewno stanęli by po Krowa 500+ w kolejce gdyby mieli balkony......

Gość31.07.2019 20:51

Wbrew pozorom większa patologia jest na 1000-leciu niż na Gagarina.

Suli31.07.2019 15:38

Nie można wszystkich wrzucać do jednego wora.. Mieszkają tam porządni pracujący ludzie a że są tam też tacy ludzie a nie inni to co wam ci normalni zawinili? Wszędzie teraz jest patologia i ćpuny wiec pierwsze popatrzcie co dzieje się na waszych ulicach i osiedlach a później piszcie że Gagarina to jedna wielka patola..

D31.07.2019 14:12

Po 1 większość osób tam mieszkajacych pracuje lub jest na emeryturze. Ci którzy mają liczne rodziny korzystają z pomocy ops jak wszysyc inni którym brakuje na utrzymanie. Po 2 Nie każdego daję się do 1 wora. Po 3 Ci którzy nie płacą za mieszkanie są zmuszeni do odpracowania w mieszkaniowce jeśli urząd wyrazi na to zgodę lub są eksmitowani więc proszę się nie wypowiadać jeśli Państwo nie mają zielonego pojęcia o tym co się tam dzieję. Po 4 na każdym osiedlu jest patologia w każdym jednym bloku są ,,elementy''.

Xx231.07.2019 13:07

Normal 500+ dla wszystkich!!! I hulaj dusza

sxsx31.07.2019 13:01

jesteście tacy mądrzy? a mieszkacie tam żeby wiedzieć ? jesteście mądrzy w gębie ! zająć się swoim nosem i swoim osiedlem

Pokaż wszystkie opinie (14)