Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-1°
31 lipca 2019

Zdemontowano wiadukt, koszt 2,5 mln zł

Zdemontowano wiadukt, koszt 2,5 mln zł
fot. UM Jastrzębie / Izabela Grela

Trwa przebudowa odcinka drogi wraz z rozbiórką wiaduktu w ciągu ul. Wyzwolenia. Koszt przedsięwzięcia to 2,5 mln zł. Prace mają się zakończyc do końca roku. 

Wykonawca inwestycji, firma „Bud-Rol, zakończył już budowę drogi dojazdowej o nawierzchni z kostki betonowej do działek prywatnych. Na ukończeniu są też roboty żelbetowe związane z budową przepustu, którym będą mogli jeździć rowerzyści.

- Systematycznie prowadzona jest budowa nasypu pod konstrukcję nawierzchni drogi – informują pracownicy Wydziału Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji Urzędu Miasta.

Przypomnijmy, że w związku z inwestycją wyznaczony jest objazd ulicami: Ranoszka, Armii Krajowej, al. Jana Pawła II, Jagiełły i Cieszyńską. Koszt przedsięwzięcia wynosi prawie 2,5 mln zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Są pieniądze na wiadukt przy Piłsudskiego? Nastąpił przełom? Są pieniądze na wiadukt przy Piłsudskiego? Nastąpił przełom?

Pożar pod wiaduktem na al. Piłsudskiego. Podpalenie? Pożar pod wiaduktem na al. Piłsudskiego. Podpalenie?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Radio Teheran31.07.2019 22:28

"Skoro jest tak źle, czemu się nie wyprowadzicie?"

Przeciez ludzie wyprowadzaja sie masowo.
Nie kazdy ma teraz taka mozliwosc, ale wiekszosc szuka.

Radio Teheran31.07.2019 21:43

Wkrotce jastrzebianie pojada pod zdemontowanym wiaduktem rowerami do Centralnego Portu Komunikacyjnego Baranow a stamtad w dowolne miejsce swiata.

....31.07.2019 20:31

Wyburzanie, wyburzanie, wyburzanie....

Mariusz 31.07.2019 15:45

Ech... Rób coś - źle. Nie rób nic - też źle. Czasem się zastanawiam, dlaczego Wy tu jeszcze mieszkacie? Skoro jest tak źle, czemu się nie wyprowadzicie?

Gość31.07.2019 12:44

Zdemontowano?

Zdemolowano!

A to był przecież taki piękny średniowieczny wiadukt, pod ktorym pani Kopacz rzucała kamieniami w dinozaury.

Grażyna31.07.2019 10:22

Janusz, dość już wypisywania tych bzdur na poważnym forum. Natychmiast albo jeszcze szybciej - do domu!

Janusz31.07.2019 8:37

Od kiedy remont drogi,mostu itp.to inwestycja? To jest psi obowiązek miejskich urzędników!! Inwestycja to starania o powstanie miejsc pracy,budownictwo deweloperskie itp. itd.

Pokaż wszystkie opinie (9)