Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°20°
31 lipca 2019

Smoczyca Malwina jest w domu

Smoczyca Malwina jest w domu
fot. Ze zbiorów Malwiny Nowak

Smoczyca Malwina zakończyła swoją wędrówkę na Babią Górę. Tym razem nie udało się osiągnąć celu i Malwina wraz z Majkim jest już w domu. 

- Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia, za czas, dobre słowo, wiadomości, ofiarowaną pomoc, za dzielenie się swoim życiem. Mnie to motywuje do działania i pokazuje że można żyć ciekawie, dlatego też się tym dzielę - mówiła Malwina Nowak.

Początkowo Malwina zmieniła cen wyprawy miało to być Skrzyczne, zamiast pierwotnie planowanej Babiej Góry. Jednak górę wzięła odpowiedzialność za wiernego przyjaciela psa Majkiego, który nie czuł się dobrze.

Nie zawsze jest tak, że cele, które stawia sobie człowiek da się od tak, bez problemu zrealizować. Zawsze jednak trzeba sobie je stawiać i próbować. Malwina po raz kolejny pokazała, że życie potrafi zaskakiwać i trzeba umieć „brać je za rogi”.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Smoczyca Malwina wyruszyła na Babią Górę Smoczyca Malwina wyruszyła na Babią Górę

Złapać życie za rogi - smoczyca Malwina w akcji Złapać życie za rogi - smoczyca Malwina w akcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
....31.07.2019 20:02

Babia Góra jest na terenie Parku narodowego i nie wolno tam wprowadzać psów, jest bramka, której nie sposób obejść i pewnie ją wygonili stamtąd.

je31.07.2019 19:54

Tez kiedyś maszerowałem kilka dni na Dolnym Śląsku, górami i nabawiłem się s... sorry, grypy żółądkowej, i jazda z powrotem, na szczęście był dworzec niedaleko i jeździły pociągi do Żor

Smok Wawelski 31.07.2019 19:06

Ładna ta Malwina...

Krzychu31.07.2019 18:47

Hahahahahaha...

Bałałajka31.07.2019 15:51

Tak czytam te wasze żałosne komentarze to przypuszczam, jakimi musicie być przykrymi istotami. Musicie mieć faktycznie nudne życie i zal wam dupska ściska, że ktoś ma w życiu cele, marzenia i nie moczy mordy przy piwku tylko żyje pełnią życia czerpiąc z tego radość. Malwina często jest widziana na Jastrzębiu jako wolontariusz biorący udział w imprezach charytatywnych. Jak wam się nie podoba to co robi to nie czytajcie i nie komentujcie żałośnie kogoś koho nie znacie i nie macie bladego pojęciao jej życiu. Nic wam się nie podoba Janusze internetu.

31.07.2019 14:00

Brawo Malwina, nie przejmuj się, jeszcze dojdziesz na Babią

Jastrzębianka 31.07.2019 13:59

Ja tam lubię Malwinę i jej przygody. Miło poczytać o czymś pozytywnym:) Dziewczyna robi to dla siebie nie potrzebuje dopisywać innych intencji, nikogo nie reklamuje i to mi się podoba. Pozdrawiam .M.i.M.

Pokaż wszystkie opinie (19)