Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°13°
5 sierpnia 2019

Jastrzębianka protestuje przed kurią biskupią w Krakowie

Jastrzębianka protestuje przed kurią biskupią w Krakowie

W niedzielę odbył się drugi protest przed siedzibą biskupów krakowskich przy ulicy Franciszkańskiej 3. Zebrani nie zgadzają się z opinią abp. Marka Jędraszewskiego o „tęczowej zarazie”.

Głośnym echem odbyły się słowa biskupa krakowskiego Marka Jędraszewskiego wygłoszone podczas mszy świętej w 75. rocznicę Powstania Warszawskiego.

- Czerwona zaraza już po naszej ziemi całe szczęście nie chodzi, co wcale nie znaczy, że nie ma nowej, która chce opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie marksistowska, bolszewicka, ale zrodzona z tego samego ducha, neomarksistowska. Nie czerwona, ale tęczowa - mówił abp.

Wśród protestujących przed kurią znalazła się również jastrzębianka, u której słowa arcybiskupa wywołały sprzeciw i oburzenie.

- Protestuję dla znajomych i nieznajomych, także swoich uczniów i absolwentów. Wielbiciele nienawistnych biskupow i homofobii niech sobie darują hejt. Love is love - powiedziała jastrzębianka, jedna z nauczycielek w szkole średniej w naszym mieście.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy protestowali przed ministerstwem sprawiedliwości Górnicy protestowali przed ministerstwem sprawiedliwości

"Niewykształconymi ludźmi łatwiej jest manipulować" "Niewykształconymi ludźmi łatwiej jest manipulować"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (96)
XYZ07.08.2019 12:26

Albo się jest po stronie lżonych i bitych albo po stronie bijących.

Dziękuję dobrym i wrażliwym ludziom za wspierające komentarze.

bialagoska07.08.2019 8:00

no coz- blysnela.........lokalna celebrytka-zalosne

NauczycielkaSJZ07.08.2019 6:42

Była normalną kobietą dwójka dzieci i ukochany.Zaczełam go zdradzać,potem kazałam mu się wynieść pokazali się inni mężczyżni,ale to nie to.
Jestem lezbijką wkrótce się ujawnię.

policjantka06.08.2019 18:45

Problem jest w tym, że normalni homoseksualiści wiedzą co to homoseksualizm, natomiast zboczeńcy z lgbt tego nie wiedzą. Dla zboka najważniejsze, to wsadzić sobie piórka między poślady i obnażać się na platformie w imię tolerancji oczywiście.

Odi06.08.2019 16:23

W Jastrzębiu nie trzeba być gejem, nie ważne czy jesteś katolikiem, ateistą, wykształcony, po podstawówce, wyjdziesz dzień na miasto i tak możesz dostać po r...ju, albo Cię zabiją lub zrobią z człowieka kalekę. Należy wziąść się za bezpieczeństwo, walkę z substancjami odurzającymi i alkoholizmem młodzieży. Tabuny młodych osób chodzą po ulicach naćpani, nie wiedzą co ze sobą zrobić, bo większość imprez jest dla emerytów. Wzrastają kradzieże i włamania, to w większości młodzież. Należy do tych ludzi od młodych lat docierać a pani pedagog zajmuje się tęczowymi sprawami i jeździ do Krakowa, jak na miejscu tyle nieszczęścia, bo może w domu się nie układa, bo bieda, bo rodzice piją, bo dzieci mają zrytą psychikę i stają się tęczowi proszę tu działać na miejscu i apel do urzędu więcej kamer, monitoringu ,patroli, rozmów i akcji w szkole, wychodzenia do młodzieży , a nie tylko emerytów. uświadamiania co im grozi za przestępstwa i występki. Proszę bardzo 18 latkowie pobili człowieka, bo był za potrzebą, kolejnym razem dostanie gej, innym razem ateista

To sem ja06.08.2019 15:06

Jedna "estera" ma dojście do mediów, wbija kij w mrowisko a lemingi biją jej "bravo".
Brawa należą się biskupowi, bo zbyt długo kościół milczy. Prokuratua nie broni chrześcijan z art. 256 kk, ale żydów i zboków to w kilka godzin potrafi podjąć decyzję!
Obudźcie się Polacy, bo instalują nam tu (poorzez faszyzm "tolerancji") zboczone multi-kukti!

Radio Teheran06.08.2019 12:51

"Radiowiec...milczysz??!!...no niemożliwe:))"

Szyici wierza, ze Chrystus wroci na Ziemie jako uczen 12. Imama Mahdiego (szyici maja 12 swietych - Imamow + Imama Homeiniego, nikt nie wie, dlaczego nazwal sie Imamem).
W miescie Qom funkcjonuje lokalne wierzenie, ze Mahdi pojawia sie wsrod ludzi w czwartki wieczorem.
Ludzie, glownie pielgrzymi, gromadnie spotykaja sie z przyjaciolmi i rodzinami na piknikach, milo spedzajac czas. A ze Imama dotad nikt nie spotkal, ma znaczenie drugorzedne. Ludzie sa dla siebie mili, bo ten nieznajomy siedzacy obok to moze byc wlasnie on.

Pokaż wszystkie opinie (96)