Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°13°
5 sierpnia 2019

Poszedł za potrzebą... został pobity

Poszedł za potrzebą... został pobity

W piątek w godzinach późnowieczornych czterech jastrzębian pobiło mieszkańca Rybnika. Poszkodowanego napadnięto w lasku przy ul. Katowickiej, gdzie udał się za potrzebą.

Około godziny 22:00 do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju wpłynęło zgłoszenie o tym, że mieszkaniec Rybnika przebywający w Jastrzębiu został pobity przez czterech mężczyzn.

- Jak ustalili mundurowi, 34-latek poszedł do lasku, aby załatwić swoją potrzebę fizjologiczną, wtedy został zaczepiony słownie, przez grupkę młodych mężczyzn, mieli zwrócić mu uwagę na jego zachowanie oraz wyzywać go od bezdomnego. Doszło do wymiany zdań, jeden z młodych mężczyzn, podszedł do niego, i uderzył go głową w twarz, wtedy upadł, w tym momencie podeszli inni, był bity poprzez kopanie i uderzanie po całym ciele przez kilka osób naraz. Mundurowych zaalarmował świadek. Gdy 18-latkowie zauważyli, podjeżdżający radiowóz zaczęli uciekać, w kierunku ulicy Katowickiej. Stróżom prawa udało się, zatrzymać młodych mężczyzn na ulicy Katowickiej, w rejonie garaży - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Sprawcy pobicia zostali zatrzymani przez mundurowych. Za swój czyn odpowiedzą przed sądem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Chciał podpalić samochód byłej dziewczynie, następnie siebie Chciał podpalić samochód byłej dziewczynie, następnie siebie

Oddała mu ukradziony plecak i portfel Oddała mu ukradziony plecak i portfel

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (29)
Haha06.08.2019 21:38

Śmieszy mnie jak sie oburzacie o to że lał w krzakach. Was nigdy nie przycisło np.po imprezie? Hahaha dupni jesteście

Antygorol06.08.2019 21:11

Co za patola w tym jarzębiu... Otoczyć murem i zalać gnojówką...

Jo-han--ys.06.08.2019 20:24

Trzeba być ,,bohaterem '' żeby czterech biło jednego? Tchórzostwo nie jedno ma imię.

SjemaszKO06.08.2019 19:40

A pisałem ostatnio do redakcji że na Andersa koło żabki też była bójka i nie napisano o tym, i też dobrze że ktoś zadzwonił na policję, czy na prawdę musi znów dojść do tragedii?! Życzę tym co biją żeby trafili na jakiegoś dobrego znawcę jakiś sztuk walki i dostała taka grupka jedna z drugą, szybko się takim odechce!

Tragedia06.08.2019 17:37

W mieście grasuje banda wyrostków napadających na starsze osoby. Zabierają im torebki. Policja dział ale marnie. Grupowcy, weźcie się za to.

byk06.08.2019 16:19

do pitolino. Bo hanysy to za złotówkę dali by sie ogolić. Wiec zamiast zapłacić to wolą w krzaki.

byk06.08.2019 16:18

Lac pałami aż mózg wstąpi na swoje miejsce.

Pokaż wszystkie opinie (29)