Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°20°
6 sierpnia 2019

Środowisko kibiców GieKSy chce nowego stadionu

Środowisko kibiców GieKSy chce nowego stadionu
fot. pixabay

Środowisko kibiców klubu sportowego GKS 1962 Jastrzębie rozpoczęło akcję zbierania podpisów pod apelem poparcia budowy nowego stadionu piłkarskiego w mieście. Planuje się przedłożenie petycji na obrady Rady Miasta.

Inicjatorem zebrania podpisów pod wnioskiem jest Stowarzyszenie Jastrzębski Sport. Zamierza się ono zwrócić do prezydent miasta oraz radnych o działania zmierzające do budowy nowego stadionu piłkarskiego. Wnioskodawcy powołują się na „wspaniałe” wyniki drużyny GKS 1962 Jastrzębie w rozgrywkach I ligi.

- Nasza władza samorządowa prezydent wraz z radą miasta powinny zbudować obiekt jako dzieło osiągnięć całego społeczeństwa Jastrzębia-Zdroju. Nasi sportowcy już nie raz udowodnili, że niemożliwe staje się możliwe. A jako wyborcy oczekujemy od naszych rodzimych polityków samorządowych spełnienia politycznych obietnic. Wyborcy podpisani pod projektem takiej uchwały chcą wybudować wielki most zaufania do władzy publicznej, samorządowej uchwałodawczej i wykonawczej - napisali m.in. wnioskodawcy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie pokonuje GKS Tychy 2:1 GKS Jastrzębie pokonuje GKS Tychy 2:1

GieKSa remisuje pierwszy mecz GieKSa remisuje pierwszy mecz

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (30)
Eda07.08.2019 21:29

A co nie mamy ? Dla kogo następny , dla hooligans?

Gość07.08.2019 20:47

Ja bardzo proszę o nowoczesne centrum kultury. Miejsce dla zdolnych, utalentowanych w różnych dziedzinach. Chcę się rozwijać też intelektualnie Nie samym sportem żyjemy. Sport to zdrowie, ale bez kultury marna nasza przyszłość. Serdecznie pozdrawiam

Ciekawy Joker 07.08.2019 19:38

Ciekawe co na to smoczyca Malwina?

Podatnik 07.08.2019 14:58

Chcą stadionu to niech go sobie wybudują. Za swoje. Płacimy za ochronę policji i eskortę. Na mecze chodzi około 2000 ludzi. Komu to potrzebne? Stadion na harcerskiej ma swój klimat i swój urok. Dzisiaj GKS jakoś gra, ale Odra Wodzisław też grała kiedyś...

Miki07.08.2019 8:46

"środowisko kibiców" chce nowego stadionu... dobre sobie, żeby mieli gdzie race odpalać? Stadionu to chcą sportowcy!!!

Gość07.08.2019 8:37

A środowisko ortodoksyjnych katolików chce nowej świątyni, żeby swoją dostojnościa przebiła nawet tą Opatrzności Bożej. A obok chcemy figury św. Nepomucena większej niż ta Jezusowa w Świebodzinie. No i co?

Gość06.08.2019 22:23

A po co są stadiony w innych miastach? Żeby ludzie czuli się jak w mieście. Tu nie ma rynku, kolei, muzeum, teatru, stadionu. Kibice zmobilizowali się i chcą powalczyć o stadion. A jak wam się nie podoba zbierajcie swoje podpisy pod innymi rzeczami. Ale widzę, że wam wystarcza klawiatura - to jest wasza kultura.

Pokaż wszystkie opinie (30)