Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°20°
6 sierpnia 2019

Kolejna tragedia na osiedlu Zofiówka

Kolejna tragedia na osiedlu Zofiówka
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Niedawno Policja informowała o mężczyźnie, który popełnił samobójstwo na osiedlu Zofiówka w Jastrzębiu. Niestety, to nie jedyna zła wiadomość z tego rejonu miasta.

W ubiegłą środę do Komendy Miejskiej Policji wpłynęło zgłoszenie od jednego z mieszkańców Jastrzębia, że jego kolega nie odbiera od niego przez dłuższy czas telefonów, nie reaguje też na pukanie do drzwi. Zaniepokojony tym faktem zawiadomił mundurowych, w obawie o los znajomego.

Na prośbę policjantów strażacy weszli do mieszkania. Potwierdziły się najgorsze obawy - w pokoju na wersalce leżał martwy mężczyzna. Jak ustalili policjanci zgon 40-latka nastąpił z przyczyn naturalnych. Prokurator odstąpił od wykonania sekcji zwłok.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Weekend pod wzmożonym nadzorem Weekend pod wzmożonym nadzorem

Seria pijanych kierowców. Wpadli w ręce policji Seria pijanych kierowców. Wpadli w ręce policji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Mp309.08.2019 23:57

Tak to już jest jak sie robi eksperymenty z używkami zawsze można przesadzić

byk09.08.2019 11:11

Zawał teraz młodzi umierają. Kolega 2 lata temu miał udar i maił 33 lata. Nie żyje!

Gość07.08.2019 17:16

Tak. Skejtpark to poważny problem. Najwięcej jastrzębian tam ginie.

mysz07.08.2019 11:50

Dajcie już spokój.Serdeczne współczucie dla rodziny..

Marian06.08.2019 22:38

Do Siostra Zmarłego. Tak naturalnie. Gość 40 letni a 25 lat do emerytury - a ja mam trąbkę zamiast fujary.

do protest informujący06.08.2019 22:14

Problem się pogłębia. Widzę to sąsiedzie, choć mieszkam w dalszym bloku. Tu też słychać to co się dzieje na skate parku. To zakrawa na skandal. O tej porze piszczą jakieś małolaty. Czy coś się dzieje, czy to tylko zabawa. Dlaczego o tej porze rodzice nie reagują na brak w domu córki?

Protest informujący06.08.2019 20:09

Kolejna tragedia już blisko na skate parku. Dlaczego nikt nie reaguje. Straż Miejska widzi (czy nie widzi?) co się dzieje.
Informujemy, że służby UM same muszą wyłapywać zło jakie się dzieje. My nie musimy ich informować narażając się na głupie, wątpiące pytania i celowe opóźnianie interwencji lub zaniechanie jej a potem zapisanie w raporcie, że patrol nic nie stwierdził. Zbieramy dowody, które pokażemy zgłaszając skargę na działanie SM i policji.

Pokaż wszystkie opinie (14)