Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°13°
7 sierpnia 2019

Jastrzębska solidność została nagrodzona

Jastrzębska solidność została nagrodzona
fot. UM Jastrzębie / Piotr Kędzierski

Michał Kaczorek oraz Michał Szyszkowski znaleźli się w gronie nominowanych w X edycji konkursu „Marka-Śląskie”. Stworzona przez nich ławka 8loading będzie rywalizować w kategorii „Produkt”.

Ławka, której oryginalny wygląd idzie w parze z innowacyjnością i praktycznością stworzona została, by idealnie wpisać się w architekturę przestrzeni publicznej. Jest to jedyna na świecie ławka wyposażona w system iluminacji świetlnych informujących o stanie jakości powietrza. Ponadto wyposażona jest w gniazdo ładowania USB oraz router sieci bezprzewodowej.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 7 września, podczas XXV Gali Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach.

- Wyróżnienie jest symbolem jakości, solidności ludzi, firm i instytucji tu pracujących. Pokazuje zmiany dokonujące się w województwie, podkreśla to, co o Śląsku powinna wiedzieć Polska, Europa i świat - czytamy na stronie internetowej RIPH

Honorowe wyróżnienie „Marka-Śląskie” w 2009 roku wpisane zostało w Strategię Rozwoju Województwa Śląskiego. Celem przyznawania nagrody jest promocja regionu, a tym samym zwiększenie jego atrakcyjności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto wspiera przedsiębiorczość jastrzębian Miasto wspiera przedsiębiorczość jastrzębian

Ławka, która będzie ostrzegać przed smogiem powstała w garażu Ławka, która będzie ostrzegać przed smogiem powstała w garażu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (54)
Zosia 09.08.2019 8:39

Trzymam kciuki, powidzenia!
A złośliwcy niech się sami chyca roboty a nie wypisują z nudów głupoty.

Jastrzebianka 09.08.2019 8:37

Czytam te opinie i uwierzyć nie moge ile w ludziach jadu, złośliwości. Ludzie po godzinach pracy, poświęcając swój czas, zaangażowanie i pieniądze coś zrobili. Nie robili tego dla rozgłosu i sławy, a ze są mieszkańcami Jastrzębia to pomysł został zauważony. Zamiast krytykować niech jeden i drugi w zaciszu swojego garażu wymyśli coś równie dobrego. Z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły o kolejnych wynalazcach i ludziach z pomysłami.
Powodzenia Panowie

Q.TAS08.08.2019 21:54

Jak sklep z alko bedzie otwarty przez 1h dluzej i zwiekszy sprzedaz to mamy kandydata na Nobla z ekonomii. A przed sklepem jest lawka a w sklepie jest radio i swiatlo. Cuda techniki. Wszystko w jednym miejscu.

Hakuma Matata08.08.2019 6:12

Jaka ta cała upadająca osada górnicza, tacy wynalazcy.

Żeby chociaż szczepionkę na raka prostaty wynaleźli albo przepis na zrobienie złota z piasku, a oni swoje cztery litery (to razem osiem) usadowili na jakimś lateksowym balonie, z którego kabelki wystają. To odkrycie stulecia!

Gość08.08.2019 5:59

Na moim osiedlu jest sklep m.in. z asortymentem alkoholowym. Jego właściciel zmienił niedawno godziny otwarcia, to znaczy przedłużył w soboty z 20 do 21. Tak sobie wymyślił. Fajna sprawa ale wynalazcą nie jest.

Benio07.08.2019 21:41

Po co komu taka ławka?

ja edward07.08.2019 21:32

super super super trzymam kciuki za wygraną brawo panowie

Pokaż wszystkie opinie (54)