Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°19°
9 sierpnia 2019

Zderzenie motocykla z osobówką

Zderzenie motocykla z osobówką
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24h

To już kolejny raz, kiedy dochodzi do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Wszystko wskazuje na to, że wiąże się to z  nieudzieleniem pierwszeństwa przejazdu.

W czwartek, w godzinach wieczornych, doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym na ulicy Cieszyńskiej, skrzyżowanie z Małopolską. Na ulicy Cieszyńskiej przez pewien czas obowiązywał ruch wahadłowy. Natomiast na ulicę Małopolską nie było możliwości wjazdu. Na miejsce przybył policyjny patrol, straż pożarna oraz ratownictwo medyczne.

Policjanci po raz kolejny apelują podczas tego sezonu, aby zachować ostrożność i nie wymuszać pierwszeństwa przejazdu, co jest często przyczyną wypadków drogowych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie motocykla z samochodem Zderzenie motocykla z samochodem

Motocykl wjechał wprost pod autobus Motocykl wjechał wprost pod autobus

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
a11.08.2019 0:30

odkupię nerkę i wątrobę. ktoś coś? jakiś motocyklista?

Tusk 09.08.2019 15:09

To nie moja wina ;)

Gość09.08.2019 13:31

@Kiedy ??? "motocyklista uderzył w samochód" To uderzył w ten samochód, czy nie potrafisz poprawnie skonstruować zdania w trybie przypuszczającym? A tak w ogole to się nam żalisz na tym forum, czy chwalisz?

Kiedy ??? 09.08.2019 11:48

Kiedy policjanci zaczną zatrzymywać dowody rejestracyjne za uszkodzone tłumiki co powoduje przekraczanie decybeli jakie wydobywają się z silnika? Po Jastrzębiu jeździ, między innymi czerwona osobówka z uszkodzonym celowo tłumikiem i oświetloną tylną szybą na niebiesko. Wiele motorów przekracza normy hałasu. To może spowodować wypadek. Widziałem jak spanikował kierowca samochodu gdy przemknął obok niego z ogromną szybkością i z rykiem silnika motocykl. A gdyby kierowca auta nagle odbił w lewo to motocyklista uderzył w samochód.

Gość09.08.2019 9:30

Jak nie piszą czyja wina, to pewnie Tuska.

ja09.08.2019 9:27

Z tego co wiem, to osobówka nie ustąpiła pierwszeństwa a nie motocyklista

Lucki09.08.2019 8:05

Kto komu nie ustąpił pierwszeństwa ?

Pokaż wszystkie opinie (8)