Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
19 sierpnia 2019

Poseł Matusiak na 5. miejscu kandydatów do Sejmu

Poseł Matusiak na 5. miejscu kandydatów do Sejmu
fot. facebook. com / Grzegorz Matusiak

Prawo i Sprawiedliwość ogłosiło listy kandydatów do Sejmu w jesiennych wyborach parlamentarnych. Poseł Grzegorz Matusiak znalazł się na piątej pozycji.

Znana jest lista kandydatów Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość w okręgu rybnickim numer 30. Na piątym miejscu znajduje się nazwisko obecnego posła Grzegorza Matusiaka. Dla porównania w 2015 roku, poseł otrzymał drugie miejsce na liście.

Przypomnijmy, że wybory do Sejmu i Senatu odbędą się w niedzielę, 13 października. Pełnoletni obywatele będą wybierać 460 posłów i 100 senatorów. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Solidarnie przeciw naruszeniom praw człowieka Solidarnie przeciw naruszeniom praw człowieka

Jastrzębianie w obronie więzionych i prześladowanych Jastrzębianie w obronie więzionych i prześladowanych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (65)
Zuza05.10.2019 12:10

Bójcie się Boga, tylko nie p Matusiak na posła obserwuję oboje braci od czasu ich pojawienia się w polityce, ludzie czy wam pasują zadymy a nie rozum! Pomyślcie to nie boli.

Gość26.08.2019 8:16

No właśnie Dyrektor się starał aż 10 lat i dopiero gdy Poseł Matusiak przejął inicjatywę to pieniądze się znalazły.

do Gość z 21:0824.08.2019 21:46

Haha kto pozyskał pieniądze na salę koncertową? Matusiak zrobił tyle że po prostu był. O pieniądze to się starał dyrektor od X lat i kiedy już było wiadomo, że kasa jest to Matusiak się wcisnął żeby się lansować... Na prawdę dałeś się nabrać na jego gadkę? Chyba że jesteś jednym z tych opłacanych trolli, no to przepraszam, za to Ci płacą.

Gość24.08.2019 21:08

Poseł Matusiak ma 5 miejsce nie dlatego że podpadł Naczelnemu ale dlatego że na listę wrzucili byłego eurodeputowanego bylego senatora a teraz wiceministea i ministra.
Czy taka miernota jak tu trole próbują pisać? A kto pozyskał pieniądze dla miasta z ministerstw na budowę sali koncertowej boiska sportowego czy szpitala wojewódzkiego. Chyba nie Poseł Gadowski bo co on może oprócz pisania interpelacji czy walki o węguel dla wdów który jego partia PO zabrała.
Wystarczy trochę pomyśleć a nie oczerniać.

Gość21.08.2019 7:10

Boże, tylko nie on. Jak już musicie na pis głosować, to głosujcie tylko nie na tego inteligentna.

Pokaż wszystkie opinie (65)