Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°12°
19 sierpnia 2019

Poseł Matusiak na 5. miejscu kandydatów do Sejmu

Poseł Matusiak na 5. miejscu kandydatów do Sejmu
fot. facebook. com / Grzegorz Matusiak

Prawo i Sprawiedliwość ogłosiło listy kandydatów do Sejmu w jesiennych wyborach parlamentarnych. Poseł Grzegorz Matusiak znalazł się na piątej pozycji.

Znana jest lista kandydatów Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość w okręgu rybnickim numer 30. Na piątym miejscu znajduje się nazwisko obecnego posła Grzegorza Matusiaka. Dla porównania w 2015 roku, poseł otrzymał drugie miejsce na liście.

Przypomnijmy, że wybory do Sejmu i Senatu odbędą się w niedzielę, 13 października. Pełnoletni obywatele będą wybierać 460 posłów i 100 senatorów. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nikodem Matusiak nadal prezesem państwowej spółki Nikodem Matusiak nadal prezesem państwowej spółki

Ciężarówka wywróciła się na wysypisku Ciężarówka wywróciła się na wysypisku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (65)
Zuza05.10.2019 12:10

Bójcie się Boga, tylko nie p Matusiak na posła obserwuję oboje braci od czasu ich pojawienia się w polityce, ludzie czy wam pasują zadymy a nie rozum! Pomyślcie to nie boli.

Gość26.08.2019 8:16

No właśnie Dyrektor się starał aż 10 lat i dopiero gdy Poseł Matusiak przejął inicjatywę to pieniądze się znalazły.

do Gość z 21:0824.08.2019 21:46

Haha kto pozyskał pieniądze na salę koncertową? Matusiak zrobił tyle że po prostu był. O pieniądze to się starał dyrektor od X lat i kiedy już było wiadomo, że kasa jest to Matusiak się wcisnął żeby się lansować... Na prawdę dałeś się nabrać na jego gadkę? Chyba że jesteś jednym z tych opłacanych trolli, no to przepraszam, za to Ci płacą.

Gość24.08.2019 21:08

Poseł Matusiak ma 5 miejsce nie dlatego że podpadł Naczelnemu ale dlatego że na listę wrzucili byłego eurodeputowanego bylego senatora a teraz wiceministea i ministra.
Czy taka miernota jak tu trole próbują pisać? A kto pozyskał pieniądze dla miasta z ministerstw na budowę sali koncertowej boiska sportowego czy szpitala wojewódzkiego. Chyba nie Poseł Gadowski bo co on może oprócz pisania interpelacji czy walki o węguel dla wdów który jego partia PO zabrała.
Wystarczy trochę pomyśleć a nie oczerniać.

Gość21.08.2019 7:10

Boże, tylko nie on. Jak już musicie na pis głosować, to głosujcie tylko nie na tego inteligentna.

Kastor20.08.2019 22:01

Matusiak?przecież ta miernota jak wyduka jedno zdanie to drugiego już nie potrafi dokończyć tylko coś duka i duka.Bezczelny Dyzma i zausznik Tobiego,fałszywy człowiek-jego wybór na posła to jakaś parodia,jego obecność w sejmie to wstyd dla Jastrzębie.

Gość20.08.2019 20:45

Matusiak nie jes działaczem tylko kulą u nogi miasta. Zaklamany typem który nieudaczników wsadza do spółek za głosy poparcia. Gadowski na głosy też nie zasluguje bo nie zrobił nic dla mieszkańców.

Leszek20.08.2019 18:32

Jest pan hamulcem nienarodzonych dzieci.

Pokaż wszystkie opinie (65)