Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
21 sierpnia 2019

Centralne Biuro Antykorupcyjne w JSW

Centralne Biuro Antykorupcyjne w JSW
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Prokurator i funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego wkroczyli do Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Według nieoficjalnych informacji zabezpieczono nośniki danych. 

Jak podaje Dziennik Gazeta Prawna kontrolujący zabezpieczyli nośniki danych i dokumenty zostały zabezpieczone i w centrali firmy, i m.in. w spółkach JSW Innowacje, JSW Koks, JSW Logistics oraz JSW Szkolenie i Górnictwo. Działalna służb mogą być związane z audytem i jego wynikami, który był prowadzony w spółce w 2018 roku.

- Prokuratura Regionalna w Katowicach prowadzi śledztwo w sprawie ewentualnych nieprawidłowości związanych z realizacją umowy o współpracy zawartej pomiędzy jedną ze spółek zależnych JSW a spółką zagraniczną - poinformowała prokurator Agnieszka Wichary, rzecznik prasowy Prokuratury Regionalnej w Katowicach.

Dotychczas nikomu nie postawiono zarzutów. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czy JSW straci miliony złotych? Czy JSW straci miliony złotych?

"Nie oczerniaj górnika". Apelują włodarze miast  [video] "Nie oczerniaj górnika". Apelują włodarze miast [video]

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (36)
byk23.08.2019 12:16

Niech wezmą się za ZZ za ich machloje, za łapówki za przyjecie do pracy. Za załatwianie pociotkom pracy a inni ludzie wysoko wykształcenie nie mają możliwości. Za to całe bagno w tych biurach koplanianych niech się wezma i połowę zwolnic z tych biur.a

Gość23.08.2019 11:32

Gornicy powinni przejsc na samozatrudnienie. Wowczas nie potrzebowaliby tej patologii, ktora nazywa sie ZZ.

Rob22.08.2019 21:27

Zamknijcie ta nierentowna firme w cholerę.A górników do innej roboty,niech otwierają działalności gospodarcze na siebie to im miny zgasną.

bcfb22.08.2019 12:48

i co to zmieni JSW nie boi sie nikogo ;-) CBS PIP to tylko pionki

Gość22.08.2019 5:51

A co na to wszystko ZZ które są w CBA?

GRP21.08.2019 21:22

Jak odwoływali Ozona zaraz po tym jeden z Darmozjadów związkowych wytrawny gracz. Powiedział, że została utworzona komisja w skład której wchodzi strona związkowa-reprezentatywna. Komisja stoi na straży dobra spółki i komisja ma wgląd do wszystkich inwestycji i nie tylko. Kominiarze powinni też zabezpieczyć tych starych zgredów związkowych. Alko Sławek Amen.

Gość21.08.2019 18:39

CBA powinno mieć biurko w każdej agencji państwowej.

EMILIA z Boryni21.08.2019 17:53

czyżby czyszczenie Szamba Panowie zapraszamy do Nas

mysz21.08.2019 17:09

nie ekstytujcie się to " sami swoi."

józwa21.08.2019 16:05

Według nieoficjalnych informacji zabezpieczono nośniki danych w postaci pendrivów pracowników spółki w celu obejrzenia ich zdjęć z tegorocznych wakacji po czym zostaną oddane właścicielom i tyle będzie wielkiej ''afery'' z wkroczenia CBA.

Pokaż wszystkie opinie (36)