Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
22 sierpnia 2019

80-letni kierowca stracił panowanie nad samochodem

 80-letni kierowca stracił panowanie nad samochodem
fot. KMP Jastrzębie

To już kolejny wypadek drogowy, który spowodowała osoba w starszym wieku. 80-letni kierowca. Doszło do poważnego urazu kręgosłupa. 

Zdarzenie miało miejsce około godziny 17:00 na Drodze Głównej Południowej. Jak informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju, 80-letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Poszkodowanego odwieziono do szpitala na dalsze badania. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji wyjaśniają okoliczności zdarzenia. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pomagajmy Klaudii! Czeka ją żmudna rehabilitacja Pomagajmy Klaudii! Czeka ją żmudna rehabilitacja

Zderzenie czterech samochodów Zderzenie czterech samochodów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Gość23.08.2019 8:20

Jastrzebianin, zapomniałeś dodać, że poziom inteligencji osób starszych jest znacznie wyższy od młodych. Obecnie najinteligentnieszym co znajduje się w samochodzie, to telefon komórkowy.

Jastrzebianin22.08.2019 21:39

A nikt nie pomyślał ze 8% wzial sie z tego ze jest wiecej osob mlodych jezdzacych niz starych jeżdżących. Ludzie zmądrzejcie chociaż troche....

Wystarczyć tylko pomyśleć22.08.2019 16:13

Każdy młody kierowca, który ma prawo jazdy od roku i popełnił wykroczenie typu za szybka jazda, przekraczanie linii ciągłej, i tym podobne, powinien zostać skierowany ponownie na kurs prawa jazdy. Na koniec egzamin powiększony o precyzyjne pytania dotyczące jego wcześniejszych przewinień. Głupcy muszą się nauczyć jeździć zgodne z prawem. Przepisy nie zostały wymyślone aby szkodzić kierowcom, ale po to żeby zmniejszyć ogromną ilość wypadków o bardzo tragicznych skutkach. Codziennie giną i są okaleczani młodzi kierowcy, nie potrafiący zachować rozsądnego umiaru. Gdyby takich nie było, nie było by żadnych przepisów, bo nie były by potrzebne.

Gość zołza z zofiówki 22.08.2019 14:58

Co tu gadać jestem na tak dla,, gościa z 13:47,,
Dodam tylko,że pewnych niedzielnych kierowców to powinno się karać w trybie dorażnym .Miłego

Gość22.08.2019 13:47

Którzy kierowcy powodują więcej wyadków: trzeźwi czy pod wpływem alkoholu? Odpowiedzcie sobie na to sami.

Gość22.08.2019 12:41

Dlaczego przy opisie innych wypadków nie piszecie "To już kolejny wypadek drogowy, który spowodowała osoba w młodym wieku" ?

Dziwne22.08.2019 12:35

A w ilu wypadkach w międzyczasie brali udział, młodzi, silni, choć bezmyślni kierowcy. Wypadek spowodowany przez osobę straszą to tylko 8% wszystkich wypadków. Nie licząc staruchów pijanych.

Pokaż wszystkie opinie (15)